SPRZEDAWCA - sklep odzieżowy Greenpoint w Kartuzach

GREENPOINT S.A. to polska marka odzieżowa, która została stworzona w 1992 roku. Dziś posiadamy ponad 165 sklepów i jesteśmy jedną z wiodących sieci modowych w Polsce. Nasza marka powstała z potrzeby połączenia elegancji, kobiecości, stylu i wygody. Jeśli interesujesz się modą, a obsługa klienta nie sprawia Ci problemu, dołącz do naszego zespołu i rozwijaj wspólnie z nami markę odzieżową Greenpoint.

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:
SPRZEDAWCA

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
• Profesjonalna obsługa klienta, prezentacja oraz pomoc w doborze odpowiedniego produktu
• Sprzedaż, obsługa kasy fiskalnej, komputera
• Dbanie o wygląd sali sprzedaży zgodnie ze standardami Greenpoint
• Umiejętność pracy w zespole oraz dobra organizacja pracy

NA KOGO CZEKAMY:
• Jesteś osobą komunikatywną, otwartą i lubisz pracę z klientem
• Posiadasz wysoką kulturę osobistą oraz zaangażowanie i motywację do pracy
• Lubisz pracę zespołową i cechuje Cię kreatywność
• Obsługa komputera nie stanowi dla Ciebie problemu (Word, Excel)
• Jesteś osobą niepalącą
• Mile widziane doświadczenie VM oraz praca z planami i wskaźnikami sprzedaży

OFERUJEMY:
• Pracę w prężnie rozwijającej się firmie o stabilnej pozycji na rynku
• Przyjazną atmosferę w pracy
• Możliwość rozwoju oraz zdobywania nowych doświadczeń
• Zniżki na produkty oferowane przez markę

GODZINY OTWARCIA SKLEPU:
Pon – Pt: 9:00 – 18:00
Sob: 9:00 – 14:00

Jeśli zainteresowało Cię nasze ogłoszenie, prześlij nam swoje CV ze zdjęciem, wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych drogą mailową na adres: [email protected]

Prosimy o skopiowanie poniższej zgody na przetwarzanie danych osobowych do CV:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Alventus Group Sp. z o.o oraz Greenpoint S.A., w celu niezbędnym do realizacji procesu rekrutacji na wolne stanowiska pracy. Jestem świadomy/a, że moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem moich danych. Cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie mojej zgody przed jej wycofaniem.

Na podstawie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), niniejszym informujemy, że:
- Administratorem Pani/Pana danych osobowych, jest Alventus Group Sp. z o.o oraz Greenpoint S.A.
- Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w związku z rekrutacją na wolne stanowiska pracy.
Przekazanie danych osobowych jest dobrowolne, a podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych jest wyrażona przez Panią/Pana zgoda na przetwarzanie danych oraz przepisy ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks Pracy.

email. [email protected]

Zobacz całe ogłoszenie »

Ogłoszenie promowanePrzedłuż promocję tego ogłoszenia2022-09-26 19:35:48#16354

Operatorzy minikoparek oraz pracownicy fizyczni

Firma Eco Technologie poszukuje operatorów minikoparek oraz pracowników fizycznych do układania światłowodów na terenie Niemiec. Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie oraz umowę o pracę.
Zainteresowanych prosimy o kontakt mailowy na adres: [email protected]

Ogłoszenie promowanePrzedłuż promocję tego ogłoszenia2022-09-26 11:01:55#16347

Zatrudnię pracowników budowlanych

PHU "LUX-BUD" zatrudni pracowników budowlanych. Specjalizujemy się w budowie hal produkcyjnych, zapewniamy transport i pracę w spokojnym, kilkuosobowy zespole.
Zadzwoń 730-182-828

tel. 730182828

Ogłoszenie promowanePrzedłuż promocję tego ogłoszenia2022-09-26 08:58:43#16343

Praca na budowie

Zatrudnię do pracy na budowie więcej informacji udzielę przez telefon.

tel. 509 816 517

Ogłoszenie promowanePrzedłuż promocję tego ogłoszenia2022-09-22 11:55:01#16290

Asystentka Zarządu

Jesteśmy wiodącym producentem mięsa drobiowego oraz gotowych produktów drobiowych. Obsługujemy klientów w Polsce, Europie i Azji.
Wiemy, że fundamentem firmy są pracownicy i to od nich zależy jakość naszych produktów, więc zapewniamy doskonałe standardy zatrudnienia i możliwość podnoszenia kwalifikacji. Stawiamy na trwałe, oparte na szacunku relacje.
Aktualnie rekrutujemy na stanowisko: Asystentki Zarządu

Praca w dwóch lokalizacjach: Kawle (okolice Sierakowic) oraz Dzierżążno ul. Podgórna 3 ( okolice Kartuz )

Zakres obowiązków:
- wsparcie Zarządu w zakresie: prowadzenia kalendarza, umawiania i organizacji spotkań,
- dbanie o prawidłowy przebieg dokumentów i zarządzanie napływającymi informacjami,
- przygotowywanie oraz redagowanie pism,
- Organizowanie podróży służbowych i rozliczanie wydatków,
- współpraca z pozostałymi działami w firmie,
- Tworzenie zestawień, raportów i prezentacji.

Czego oczekujemy ?
- Bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office,
- Zdolności analitycznych i kreatywności,
- Umiejętności samodzielnej organizacji pracy i dobrego zarządzania czasem,
- Znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
- Pozytywnego nastawienia i pewności siebie w podejmowanych działaniach,
- Dyspozycyjności, kiedy wymaga tego sytuacja,
- Chęci podnoszenia swoich kompetencji i kwalifikacji,
- Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:
- Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
- Codzienne obiady i raz w tygodniu pyszne domowe ciasto,
- Pełne wsparcie na każdym etapie wdrożenia,
- Możliwość rozwoju kompetencji,
- Ubezpieczenie na życie współfinansowane przez firmę,
- Eventy firmowe,
- Paczki świąteczne,
- Zniżki na produkty firmowe,
- Premię za polecenie nowego pracownika,
- Premię za frekwencję.

Osoby zainteresowane, prosimy o przesłanie CV na adres [email protected] , w tytule maila podając nazwę stanowiska. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami

Prosimy o w CV klauzuli

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, w tym wizerunku przez firmę Mielewczyk Sp. z o. o., (ul. Podgórna 3, 83-332 Dzierżążno) w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

Uwaga: jeżeli chcesz, aby Twoje CV lub list motywacyjny były brane pod uwagę również w kolejnych rekrutacjach Administratora powinieneś dopisać w przesłanym CV liście motywacyjnym.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, w tym wizerunku przez firmę Mielewczyk Sp. z o. o., (ul. Podgórna 3, 83-332 Dzierżążno) na potrzeby przyszłych rekrutacji, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

tel. 785553250

Ogłoszenie promowanePrzedłuż promocję tego ogłoszenia2022-09-21 15:28:17#16278

Pomocnik Lakiernika

Szukam pomocnika do oklejania,szlifowania,Autobusy tiry

tel. 513129394

Ogłoszenie promowanePrzedłuż promocję tego ogłoszenia2022-09-21 08:59:38#16270