Zamknij
REKLAMA

10 tys. zł w prezencie za zakup mieszkania na Osiedlu Złota Reneta

22:50, 07.01.2019 | Artykuł sponsorowany/Makurat Invest
REKLAMA

Wielka świąteczno-noworoczna promocja na Osiedlu Złota Reneta w Żukowie! Do każdego 3-pokojowego mieszkania zarezerwowanego do 15 stycznia deweloper Makurat Invest daje w prezencie aż 10 tysięcy złotych w gotówce!

Osiedle Złota Reneta w Żukowie od lat cieszy się dużym zainteresowaniem klientów. Ale takiej okazji na zakup nowego mieszkania jeszcze nie było! W tym świąteczno-noworocznym okresie, gdy szczególnie ciepło myślimy o swoich najbliższych, deweloper oferuje "rodzinne" 3-pokojowe mieszkania w wyjątkowej promocji.

Tylko przez najbliższe 3 tygodnie każdy, kto zdecyduje się na zakup swojego wymarzonego M, otrzyma prezent w postaci 10 tysięcy złotych w gotówce! Czasu na decyzję jest niewiele, bo zaledwie do 15 stycznia. Trzeba się więc spieszyć. W promocyjnej ofercie do wyboru jest kilkanaście mieszkań o różnorodnej powierzchni – od 54 do 86 metrów kwadratowych.

III etap Osiedla Złota Reneta to 4 budynki o nowoczesnej architekturze, wyposażone w otwierane z dwóch stron windy i przestronne strefy wejściowe, a także specjalne pomieszczenia na wózki i rowery. W nowej części osiedla nie zabraknie też kolejnego placu zabaw, hal garażowych oraz bezpłatnych miejsc postojowych na zewnątrz.

W standardzie wykończenia deweloper oferuje m.in. murowane ścianki działowe – otynkowane, wyszpachlowane i pomalowane na biało, wykończone balkony, parapety wewnętrzne, grzejniki, wideo-domofony i drzwi antywłamaniowe. Termin oddania budynków do użytku to styczeń-marzec 2020 roku. Ceny promocyjnych mieszkań zaczynają się od 4250 zł za m2.

Szczegóły promocji i lista dostępnych mieszkań dostępne są na stronie internetowej www.makuratinvest.pl oraz w biurze sprzedaży mieszkań, zlokalizowanym na Osiedlu Złota Reneta przy ulicy Jabłoniowej 7.

Makurat Invest

ul. Jabłoniowa 7, 83-330 Żukowo

[email protected]

tel. +48 607 030 845

www.makuratinvest.pl

 

(Artykuł sponsorowany/Makurat Invest)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
REKLAMA
© expresskaszubski.pl | Prawa zastrzeżone