Zamknij

Postaw na rozwój firmy! Nie pozwól, by finanse zatrzymały Twoje marzenia

11:20, 09.02.2019 | Artykuł sponsorowany

Chcesz zobaczyć przyszłość w różowych okularach, ale boisz się tego, co się stanie jak już je zdejmiesz? Wiemy jak rozwiać Twoje wątpliwości!

Warto szukać szans rozwojowych mikro i małej firmy, gdyż to gwarancja nie tylko stabilnej przyszłości, ale i realizacji marzeń. Pomóc w tym może rozsądne finansowanie z Centrum Finansów PAMA.

Kto może być pożyczkobiorcą?

Oferta dobrych firm i instytucji finansowych skierowana jest szczególnie do mikro i małych przedsiębiorstw. Jest to dla nich doskonała okazja na skuteczne uzyskanie finansowania, które poprawi jakość działalności i będzie szansa do rozwoju. Warto zwrócić szczególną uwagę na ofertę firmy PAMA, która pomaga znaleźć mikropożyczkę oraz pożyczkę rozwojową nie tylko dla przedsiębiorców z małych i mikroprzedsiębiorstw, ale także firm prowadzących działalność na terenie Pomorza oraz tzw. start-upów.

Jak wysokie wsparcie możemy uzyskać?

Jeśli jesteś zainteresowany ofertą, spieszymy z analizą, która dokładnie pokaże wszystkie założenia projektu. Przede wszystkim rodzi się pytanie o kwoty, które możemy uzyskać dzięki tego rodzaju działalności. W ramach mikropożyczki można otrzymać nawet do 100 000 zł, co jest doskonałą kwotą nie tylko na start, ale i na skuteczny zwrot i wypłynięcie na morze z wiatrem. Pożyczka rozwojowa, czyli druga z możliwości, to już kwota od wspomnianych 100 000 zł do nawet 300 000 zł.

Na co pożyczamy?

Cele pożyczkowe są dokładnie określone, gdyż w myśl tego projektu, rozwój firm na Pomorzu jest celem nadrzędnym. W ten sposób musimy zatem kierować swoją firmą. Otrzymanie pożyczki związane jest nie tylko z poprawianiem konkurencyjności przedsiębiorstwa, ale także z rozszerzaniem działalności o nowe produkty czy usługi, a więc zwiększanie produktywności przedsiębiorstwa. W praktyce może być to zakup nowych maszyn, modernizacja pomieszczeń czy wyposażenie nowych i starych miejsc pracy w nowoczesne technologie.

Warunki finansowania

Przy pozyskiwaniu finansów na rozwój istotne są warunki. Przede wszystkim Centrum Finansowe PAMA przybliża proces pożyczkowy, który jest prosty i szybki. To proste zasady i bardzo dobre warunki cenowe. Okres spłaty wynosić powinien do 60 miesięcy, przy czym możliwa jest tu karencja do 6 miesięcy. Jest to więc uczciwy czas, w którym przedsiębiorstwo powinno, dzięki inwestycjom, zacząć przynosić coraz większe zyski. Oprocentowanie jest kształtowane w oparciu o indywidualny profil klienta, ale jest stałe. Warto zwrócić uwagę, w którym progu mieści się nasza firma:

- 0,93% w skali roku z pomocą de minimis – dla start-upów, będących na rynku nie dłużej niż 24 miesiące w momencie podpisywania umowy pożyczkowej, inwestujących na obszarze o niskim poziomie aktywności gospodarczej.

- 2,85% w skali roku dla przedsiębiorstw niespełniających wyżej wymienionych warunków.

Zabezpieczenie pożyczki

Kolejną istotną dla przedsiębiorcy kwestią jest z pewnością zabezpieczenie pożyczkowe. Przede wszystkim mówimy tu o wekslu własnym in blanco oraz jednym z trzech zabezpieczeń. Możemy także skorzystać z poręczenia wekslowego osób fizycznych lub prawnych oraz przewłaszczenia na zabezpieczenie środków trwałych wraz z cesją z polisy ubezpieczeniowej. Dużą zaletą jest to, że można umieścić na drugim miejscu możliwość zabezpieczenia na hipotece. To wygodne i swobodne rozwiązanie dla każdego z mikro czy małych przedsiębiorstw.

Jeśli szukasz rozwiązania prostego i szybkiego, to pożyczka Rozwój Pomorza jest czymś dla Ciebie. Wystarczy być osobą ambitną, doskonale zorganizowaną i mieć wizję rozwoju własnego małego lub mikroprzedsiębiorstwa. Dzięki temu można uzyskać pożyczkę, która jest nie tylko konkurencyjna na rynku, ale przede wszystkim korzystna dla każdego przedsiębiorcy. Dlatego warto zapoznać się z dokładnymi jej szczegółami i nie rezygnować z marzeń, a prowadzić statek o nazwie naszej firmy po wodach finansów pewną ręką.

Zapraszamy do kontaktu z doradcą Dawidem Dejkiem tel. 534-296-444 z CF PAMA w Kartuzach przy ul. Rynek 4.

 

(Artykuł sponsorowany)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
© expresskaszubski.pl | Prawa zastrzeżone