Zamknij
REKLAMA

Centrum Finansów PAMA obchodzi 10 rocznicę działalności

10:14, 31.05.2019 | Artykuł sponsorowany/PAMA
fot.nadesłane

Z okazji rocznicy istnienia Centrum Finansów PAMA chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim klientom z terenu Trójmiasta i Kaszub, którzy obdarzyli nas zaufaniem. Ukłony składamy również w stronę lojalnej kadry pracowniczej, stawiającej czoło trudnym tematom.

Dzięki owocnej współpracy i wzajemnemu zaufaniu świętujemy 10-te urodziny. 
Finanse nigdy nie należały do łatwych zagadnień ale wspólnymi siłami udało nam się zrealizować wiele tematów. Razem osiągnęliśmy wiele a wiemy, że możemy jeszcze więcej.
Do dnia dzisiejszego zaufało nam ponad 920 przedsiębiorców, którzy nie chcą stać w miejscu i zdają sobie sprawę z konieczności rozwoju działalności. 
Pośredniczyliśmy, każdego roku w zawieraniu umów na cele mieszkaniowe (zakup mieszkania bądź budowa domu) na łączną kwotę ok. 12 mln zł. 
Nasi pracownicy rocznie dopasowali do potrzeb klientów ponad 1300 różnego rodzaju ubezpieczeń majątkowych i na życie.
Stale dążymy do tego aby ułatwić Państwu osiągnięcie zamierzonych celów, nawet tych najmniejszych. Dlatego też, z nowym rokiem stworzyliśmy nowy dział zajmujący się kredytami ratalnymi, z których można skorzystać w wielu punktach handlowo-usługowych, mieszczących się na terenie powiatu kartuskiego, wejherowskiego i gdańskiego.
Szanowni Klienci dziękujemy Wam za zaufanie jakim nas obdarzyliście.
Zachęcamy osoby indywidualne, a także przedsiębiorców, którzy jeszcze nie kontaktowali się z naszymi specjalistami do odwiedzenia naszej placówki w Kartuzach przy ul. Rynek 4.  Posiadamy 10-letnie doświadczenie oraz kompetentną kadrę pracowniczą, która służy profesjonalnym doradztwem w zakresie pozyskania kredytu oraz przygotowania warunków ubezpieczenia.
Zapraszamy
Centrum Finansów PAMA
Ul. Rynek 4 (w podwórku) Kartuzy
Tel. (58) 73-67-666

www.cfpama.pl

  

 

REKLAMA
()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
© expresskaszubski.pl | Prawa zastrzeżone