Zamknij
REKLAMA

Sielawka w Borowie po kolejnej "rewolucji"

10:22, 06.06.2019 | Artykuł sponsorowany/M.B.
fot.M.B.

Od "Kuchennych rewolucji", które znana restauratorka Magda Gessler przeprowadziła w "Sielawce" minęło już sporo czasu. Dzięki nim Borowo na chwilę stało się sławne, a restaurację zaczęli licznie odwiedzać klienci. Ale od tamtej pory wiele się wydarzyło.

Restauracja "Sielawka" nie jest już tą samą, którą - po swojej rewolucji - rekomendowała klientom Magda Gesler. Wyposażenie i sprzęt gastronomiczny odkupiły panie Lucyna i Ania, z silnym postanowieniem odbudowy dobrej reputacji restauracji.

Wnętrze zostało odnowione, a menu poszerzone. Nadal jednak królują ryby, a wśród nich oczywiście sielawka. Właścicielki mają wieloletnie doświadczenie kulinarne, a gotowanie jest ich pasją, co gwarantuje dobry poziom smakowy potraw.

- Wiemy, że jedzenie gotowane z sercem zawsze smakuje najlepiej - podkreślają.

Nie tylko w kulinaria panie wkładają całe swoje zaangażowanie. Odnowienie i aranżacja wnętrza, w której pomagały całe rodziny właścicielek, zagospodarowanie przestrzeni na zewnątrz, gdzie i dorośli i dzieci mogą spędzić mile czas, zaadoptowanie pomieszczenia na dodatkową przestrzeń konsumpcyjną - to wszystko wymagało wiele pracy i determinacji.

- Chcemy żeby nie tylko na talerzu było ładnie i smacznie. Ważne jest też otoczenie, w którym spożywamy posiłki dlatego bardzo się starałyśmy, żeby wszystko było dopięte na ostatni guzik. Począwszy od grafiki karty dań, poprzez obrus i ozdoby skończywszy na toaletach, które są przecież bardzo ważne - mówią właścicielki Sielawki

Panie są pełne energii i optymizmu choć sen z powiek spędza im brak pracowników. Na razie pomaga rodzina. Sezon letni powoli się zaczyna, a co za tym idzie przez Borowo będą przejeżdżać turyści, którzy w Sielawce na pewno znajdą przyjemną atmosferę i rozkosz dla podniebienia.

Godziny otwarcia: 11:00 - 22:00
telefon: 792 738 209

 

REKLAMA
()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
© expresskaszubski.pl | Prawa zastrzeżone