Zamknij

Jak aktywnie spędzić czas? Park Paintball Miłosz rusza już wkrótce!

13:44, 05.09.2019 | oprac.M.B.
foto nadesłane Miłosz

W Kartuzach rusza atrakcja dla miłośników aktywnego wypoczynku i dobrej zabawy. W piątek 13 września otwarty zostanie przygotowany przez Hotel Miłosz - Park Paintball Miłosz. To idealny sposób na spędzenie wolnego czasu, a także na integrację.

Paintball to gra zespołowa w specjalnie zaaranżowanej do tego scenerii. Przeszkody w postaci beczek, ścianek, wraków samochodów tworzą prawdziwe pole bitwy. W zabawie mogą uczestniczyć osoby dorosłe i dzieci. Dla dzieci i osób niepełnoletnich rodzice muszą przygotować pisemną zgodę na uczestnictwo w grze.

Pole, które znajdzie się w Kartuzach, wyposażone jest w nowy sprzęt. W takiej w grze może wziąć udział 20 osób. Najnowsze markery umożliwiają uczestnictwo w zabawie również młodszym uczestnikom, dzięki mniejszemu kalibrowi. Celność jednak pozostaje ta sama, zmniejsza się zaś ewentualny ból. Ten rodzaj broni cenią również kobiety. Dla graczy na razie przygotowano dwa duże pola, a w przyszłości, jeśli ten rodzaj zabawy będzie cieszył się dużym zainteresowaniem, powstaną dwa odrębne pola o różnych charakterach i zróżnicowanych typach przeszkód.

W ostatnich latach ten aktywny sposób spędzania wolnego czasu bardzo zyskał na popularności. Gracze korzystają z niego z różnego rodzaju okazji. Modny jest np. wieczór kawalerski właśnie na polu paintballowym, dlatego też organizatorzy na tę okazję przygotowali specjalny strój dla kawalera. Coraz częściej firmy proponują swoim pracownikom taki sposób spędzania integracyjnych spotkań firmowych. Paintball jako gra zespołowa integruje i wyzwala pozytywną nutkę rywalizacji w uczestnikach, dlatego też organizatorzy chętnie udostępnią pole dla uczniów szkół.

Należy pamiętać, że przy tego typu grach obowiązują ważne zasady, które bezwzględnie trzeba przestrzegać ze względu na bezpieczeństwo swoje i pozostałych graczy. Uczestnicy muszą rywalizować w masce do gry - można ją zdjąć tylko w wyznaczonych miejscach lub po wyraźnej komendzie "załóż zatyczkę na marker," następnie następuje komenda, "zdejmij maskę". Należy zachować odstęp minimum 5 metrów od przeciwnika. Nie należy zbierać kulek z ziemi, ponieważ drobiny piasku uszkadzają wnętrze markera (broni).

CENNIK PAINTBALL:

  • Pakiet podstawowy 60 zł - 200 kulek, marker Tippmann, maski z podwójnymi szybkami, jednoczęściowy mundur
  • Każde kolejne 100 kulek - 15 zł (ok. 1-2h)
  • Pakiet premium 80 zł - 400 kulek, marker Tippmann, maski z podwójnymi szybkami, jednoczęściowy mundur
  • Każde kolejne 100 kulek - 10 zł (ok. 3 h)

Ilość uczestników - minimum 8 osób. Markery są na sprężone powietrze do 200 Atmosfer, kaliber 0,5.

OFERTA SKIEROWANA DO OSÓB INDYWIDUALNYCH, FIRM I SZKÓŁ.    

Rezerwacja: Hotel Miłosz Fitness & SPA tel. 516 24 24 11

Hotel Miłosz Fitness & SPA 3 Maja 36

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
© expresskaszubski.pl | Prawa zastrzeżone