Zamknij
REKLAMA

Kartuzy. Jesteś przedsiębiorcą i chcesz pozyskać środki z UE? Przyjdź na spotkanie

12:51, 06.09.2019 | mat.pras./oprac. M.Dz.
Skomentuj Zdj. ilustracyjne/fot. pixabay
REKLAMA

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Słupsku zaprasza na spotkanie informacyjne organizowane w dniu 13 września w Kartuzach. Uczestnicy dowiedzą się o możliwościach pozyskania przez przedsiębiorców wsparcia na rozwój w ramach Funduszy Europejskich.

W programie spotkania m.in.:

  • Wsparcie na start i rozwój przedsiębiorczości w ramach regionalnego i krajowych Programów Operacyjnych – przegląd możliwości wraz z omówieniem wybranych konkursów: Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Słupsku.
  • Instrumenty finansowe – omówienie aktualnej oferty: Pomorski Fundusz Pożyczkowy Sp. z o.o. oraz Kaszubski Fundusz Przedsiębiorczości S.A.
  • Urząd Pracy bliżej pracodawców – możliwości wsparcia przedsiębiorców i osób zakładających działalność gospodarczą: Powiatowy Urząd Pracy w Kartuzach
  • Środki finansowe w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich 2014-2020 na rozpoczęcie i rozwój działalności gospodarczej – możliwości dofinansowania: Stowarzyszenie Turystyczne Kaszuby.  
  • Źródła informacji o Funduszach Europejskich, czyli gdzie szukać przydatnych informacji.

Aktualne możliwości wsparcia przedstawią eksperci.

Spotkanie odbędzie się w piątek 13 września 2019 r. w Centrum Informacji Turystycznej w Kartuzach, przy ul. Klasztornej 1, w godz. 12:45 – 14:45 (sala konferencyjna).

Warunkiem uczestnictwa w spotkaniu jest przesłanie do dnia 12 września 2019 r. wypełnionego formularza zgłoszeniowego na adres: [email protected] lub zgłoszenie telefoniczne pod numerem: 59 714 18 44 lub 59 714 18 45. Otrzymanie potwierdzenia przyjęcia zgłoszenia jest równoznaczne z wpisaniem na listę uczestników spotkania.

Program oraz formularz zgłoszeniowy na spotkanie dostępne na stronie: https://pomorskiewunii.pl/-/-skorzystaj-z-funduszy-europejskich-wsparcie-przedsiebiorcow-w-perspektywie-finansowej-2014-2020-

Kontakt: Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Słupsku, tel.: (59) 714 18 44 lub (59) 714 18 45 

Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

fot. nadesłane

(mat.pras./oprac. M.Dz.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz