Zamknij
REKLAMA

Market Kabe otwiera nową przestrzeń dla klientów

00:37, 09.10.2021 | Artykuł sponsorowany
foto.nadesłane
REKLAMA

Już za kilka dni klienci marketu Kabe w Dzierżążnie będą mogli zrobić zakupy w nowej, większej przestrzeni!

Market Kabe, działający już od 9 lat, na stałe wpisał się w handlowy krajobraz i systematycznie umacnia swoją pozycję. Za kilka dni będzie można robić zakupy w nowej, większej lokalizacji.

Sklep oferuje szeroki wybór przeróżnych produktów. Można się tu zaopatrzyć w świeże owoce i warzywa, stoisko mięsne oprócz świeżego mięsa proponuje szeroki wybór wędlin. Bogata gama serów i wyrobów mleczarskich zachęca do kupna.

Market bogaty jest w różnego rodzaju produkty spożywcze począwszy od kasz i makaronów poprzez napoje, przyprawy, oleje skończywszy na słodyczach i napojach alkoholowych.

foto nadesłane

Nie tylko produkty w spożywcze można się zaopatrzyć w KABE. Jest tu również duży wybór artykułów przemysłowych oraz chemii gospodarczej

- Bardzo się cieszymy, że już 16. października będziemy mogli zaprosić naszych klientów do nowego obiektu. Przenosimy się dosłownie po sąsiedzku, do Galerii Kartuskiej w Dzierżążnie więc nasi stali klienci, jak i nowi nie będą mieli problemu ze znalezieniem naszego marketu. - zapewnia Krzysztof Bertling współwłaściciel Marketu Kabe.

foto nadesłane

- W sobotę 16 października otwieramy sklep, jak zawsze o 5.30. Na ten dzień przygotowaliśmy słodki poczęstunek i drobne upominki dla każdego klienta. Czeka też na Państwa sporo bardzo atrakcyjnych promocji i degustacji. Zapraszamy serdecznie w nasze nowe podwoje – podkreśla Krzysztof Bertling.

MARKET KABE

DZIERŻĄŻNO ul. Kartuska 2e – Centrum Handlowe Kartuzy

https://www.facebook.com/Kabedzierzazno

foto nadesłane

 

 

(Artykuł sponsorowany)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
REKLAMA
0%