Zamknij
REKLAMA

Zwykłe domowe czynności mogą stać się pasją z Electrolux Professional

12.22, 04.08.2022 mat.partnera Aktualizacja: 12.24, 04.08.2022
REKLAMA

Trudno wyobrazić sobie, że tak prozaiczne czynności jak gotowanie, sprzątanie czy pranie mogą urosnąć do rangi prawdziwego hobby. Ale od dziesiątek lat twórcy linii produktów Electrolux Professional udowadniają, że swoim zaangażowaniem w tworzenie nowych rozwiązań potrafią zarazić użytkowników sprzętów gospodarstwa domowego. Sięgnięcie po produkty premium w branżach, w których ich wykorzystanie jest intensywne i częstotliwe, może być jedną z lepszych decyzji, jakie podejmuje przedsiębiorca.

Electrolux, producent urządzeń AGD obecny na rynku europejskim i światowym od ponad stu lat, niedługo po wejściu do branży odkrył, że nie tylko zwykłe gospodynie domowe potrzebują wsparciu w codziennych obowiązkach. Już w pierwszej połowie XX wieku stało się jasne, że rozwijający się przemysł, usługi i handel wymagają wsparcia w zakresie urządzeń będących wyposażeniem gastronomii, hoteli, szpitali, wielkopowierzchniowych instytucji. Tak powstała linia Electrolux Professional, której produkty dedykowane są małym, średnim i dużym przedsiębiorcom wielu branż.

Electrolux Professional - z domu do firmy

Większość urządzeń, które używane są w każdym domu na całym świecie, znajduje swój odpowiednik na większą skalę w różnych miejscach pracy. W końcu w wielu zakładach pracy mamy pomieszczenia socjalne, w których musi znaleźć się lodówka, zmywarka, odkurzacz... Tylko na większą skalę niż w kilkudziesięciometrowym domu. Electrolux Professional zabezpiecza te potrzeby, ale idzie krok dalej. Proponuje rozwiązania dla dużych podmiotów, takich jak gastronomia, hotelarstwo, szpitalnictwo, firmy pralnicze. To właśnie na wyposażenie dla gastronomii oraz firm zajmujących się profesjonalnym czyszczeniem w ostatnich latach producent postawił szczególny nacisk. - Łącząc całą gamę naszych rozwiązań biznesowych – od przed przetargu po obsługę posprzedażną i obsługę – w jednej, łatwej w obsłudze platformie, mamy nadzieję zaoferować naszym partnerom lepszy i bardziej efektywny sposób pracy, zgodnie z dynamicznym charakter dzisiejszego rynku – mówi Darren Lockley, dyrektor regionu Electrolux Professional w Wielkiej Brytanii i Irlandii. Produkcja profesjonalnych urządzeń stanowiących wyposażenie pralni, restauracji czy hoteli to odpowiedź na zapotrzebowanie współczesności.

 

Kierunek – przyszłość

Współczesność to generalnie wyznacznik zmian i kierunku rozwoju Electrolux Professional. Każdego dnia grupa specjalistów, ekspertów nie tylko od stricte technicznych rozwiązań, ale i wizjonerów, badaczy rynku i zapotrzebowania klientów, testerów jakości, pracuje nad innowacjami w zakresie higieny urządzeń, ich ergonomii i ekonomii. To co wyróżnia profesjonalny sprzęt Electrolux to łatwość obsługi, monitorowania ich funkcjonowania, innowacyjność. System The OnE bazujący na synchronizacji z popularną „chmurą” sprawia, że urządzenia producenta działają jak jeden, sprawny i intuicyjny organizm, sterowany z niemal każdego miejsca, z jakiego tylko chcemy. Kiedyś było to nie do pomyślenia, prawda?... Nowe rozwiązania powstają w Centrum Badawczym, gdzie są nie tylko projektowane i tworzone, ale systematycznie testowane i ulepszane na podstawie ścisłej współpracy z użytkownikami urządzeń.

Eko-Electrolux Professional

Troska o planetę jest jedną z ważniejszych przesłanek w etyce pracy zespołu Electrolux Professional. Wdrażane rozwiązania mają chronić zarówno środowisko, jak i wszelkie istoty w nim żyjące, na czele oczywiście z ludźmi – użytkownikami sprzętu. Obecnie każde urządzenie sygnowane znakiem Electrolux posiada szereg certyfikatów bezpieczeństwa, jak choćby systemu HACCP, ale też gwarancję energooszczędności. Niektóre urządzenia, jak choćby suszarka z pompą ciepła gwarantuje nawet sześćdziesięcioprocentowe mniejsze zużycie energii elektrycznej. Systemu czyszczenia garderoby bazują na technologii pozwalającej całkowicie wyeliminować użycie toksycznych substancji czyszczących. Urządzenia chłodnicze pozwalają zaoszczędzić setki euro rocznie na energii, w tym np. zamrażarka do 830 euro rocznie, lodówka – 300 euro. Co najważniejsze, już na etapie produkcji urządzeń zachowane są wszelkie standardy ekologiczne, na czele z wykorzystaniem energii odnawialnej przy produkcji prądu w zakładach produkcyjnych Electrolux w całej Europie.

(mat.partnera)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%