Zamknij
REKLAMA

Kartuzy. Akademia Młodego Sportowca - trwają zapisy

11:32, 20.12.2018 | W.D.
REKLAMA
Skomentuj

W Kartuzach ruszyła Akademia Młodego Sportowca - to pomysł Dominiki i Karola Nowakowskich z Kiełpina. Jest to propozycja dla dzieci w wieku od 4 do 13 lat, a celem Akademii jest wprowadzenie młodzieży w świat sportu, rekreacji i dbałości o zdrowie. Spotkania odbywają się co piątek, więc wciąż można zapisywać dzieci zainteresowane wszechstronnym rozwojem fizycznym.

Zajęcia prowadzone przez wykwalifikowaną kadrę z doświadczeniem w sporcie amatorskim i wyczynowym oraz treningu dzieci. Pomysłodawcami AMS są Dominika i Karol Nowakowscy. Dominika Nowakowska jest mutlimedalistką Mistrzostw Polski i finalistką Mistrzostw Świata w lekkiej atletyce.

Organizatorzy zapraszają wszystkie dzieci, nie tylko mające predyspozycje do uprawiania sportu, ale także te, które po prostu pragną być zdrowe, także te mające problemy z nadwagą, pragnące zadbać o sprawność oraz chcą dobrze się bawić.

Zajęcia będą się odbywały w Szkole Podstawowej nr 2 w dwóch grupach wiekowych: 4 - 6 lat oraz 7 - 9 lat (oraz dwa razy w tygodniu w Somoninie). Główną ideą akademii jest wszechstronny rozwój -  fizyczny i mentalny uczestników, z uwzględnieniem wielu dyscyplin sportowych, elementami gier zespołowych, gimnastyki, mnóstwem koordynacji, rytmiki, ćwiczeniami zwinnościowymi korygującymi postawę i wzmacniającymi oraz poprawną nauką techniki ćwiczeń funkcjonalnych.

Zapisy na zajęcia trwają. Najbliższe już w piątek. Wszystkie informacje, harmonogram, galerie zdjęć oraz cennik zajęć dostępne są na stronie www.ams-sport.pl.

(W.D.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (4)

uuuuuuuuuu

1 4

Kolejna Akademia w Kartuzach -powstają jak grzyby po deszczu oby dzieci nie zabrakło!! 13:46, 20.12.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

RodzicRodzic

4 0

Takiej jeszcze nie ma. Naprawdę są to ciekawe i fajne zajęcia 14:10, 20.12.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Akademia akdemię pogAkademia akdemię pog

1 3

Trochę przesada Akademia taka, Akademia dla dorosłych, dzieci, Policyjna, pana Kleksa, teraz każdy jeszcze będzie chciał zarabiać na dzieciach, dotacje z Gminy na biznes bo przecież zajęcia płatne... Płaćmy za dobrą zabawę! 23:00, 20.12.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

BRAWO AMSBRAWO AMS

2 1

Brawo AMS, a malkontentom i marudom mówimy stanowcze NIE. Także na forach. WESOŁYCH ŚWIĄT wszystkim życzę 09:39, 21.12.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
REKLAMA
© expresskaszubski.pl | Prawa zastrzeżone