Cartusia 1923 - GKS Kowale 1:1

10:28, 17.11.2019 GKS Cartusia 1923/oprac.W.D. Aktualizacja: 10:30, 17.11.2019
Skomentuj

W przedostatniej kolejce rundy jesiennej IV ligowa Cartusia 1923 Kartuzy zremisowała na własnym boisku z GKS Kowale 1:1 (0:0).

Bramki w tym spotkaniu strzelali Jan Turowski dla Cartusii strzałem z rzutu wolnego w 84. minucie spotkania, a bramkę wyrównującą dla gości w ostatniej akcji meczu Michał Podobiński. Była to 95. minuta meczu, po której sędzia główny nie pozwolił już rozpocząć gry ze środka i zakończył to spotkanie.

Skład Cartusii: Petka - Raulin, Dawidowski, Jankowski, Mach- Adamkiewicz (kpt.), Bodzak, Toporek (72' Piór), Nurek, Turowski - Ustowski;
Rez.: Wezel - Piór, Konkol, Rypel