Zamknij
REKLAMA

Siatkarki z Pępowa najlepsze w Turnieju Mini Siatkówki

21:43, 20.11.2019 | nadesłane/oprac.W.D.
Skomentuj fot.SP Pępowo
REKLAMA

Siatkarki ze Szkoły Podstawowej w Pępowie brały udział w rozgrywkach w ramach Ogólnopolskiego Turnieju Mini Siatkówki o Puchar Wójta Gminy Kobylnica. Drużynie Pępowo - prowadzonej przez Marka Siemborskiego udało się zająć I miejsce w kategorii "4". 

W turnieju wystartowało dziesięć zespołów podzielonych na dwie grupy. Dwa pierwsze zespoły z każdej grupy awansowały do fazy finałowej. Pozostałe walczyły o miejsca od 5 do 10. Szkołę z Pępowa reprezentowały dwa zespoły, Pępowo I i Pępowo II. Zespół Pępowo I już w fazie grupowej bardzo dobrze się zaprezentował, wygrywając wysoko wszystkie pojedynki i zajmując pierwsze miejsce w grupie "A".

Pępowo II w meczu decydującym o awansie do finałowej czwórki uległo Treflowi Gdańsk i ostatecznie zajęło szóstą lokatę. W meczu finałowym siatkarki z Pępowo I starły się z przeciwniczkami z Lęborka. Nie obyło się bez problemów, ale to ostatecznie zawodniczki z Pępowa wykazały się większym spokojem i wygrały cały mecz 2:0 zdobywając tym samym I miejsce i puchar dla Pępowa.

(nadesłane/oprac.W.D.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (1)

Mocnych serwówMocnych serwów

2 0

oraz szczelnej obrony życzy fanka siatkówki. Brawo dla Was i trenera. 07:48, 21.11.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA