Siatkarki z Pępowa najlepsze w Turnieju Mini Siatkówki

21:43, 20.11.2019 nadesłane/oprac.W.D. Aktualizacja: 21:46, 20.11.2019
Skomentuj fot.SP Pępowo fot.SP Pępowo

Siatkarki ze Szkoły Podstawowej w Pępowie brały udział w rozgrywkach w ramach Ogólnopolskiego Turnieju Mini Siatkówki o Puchar Wójta Gminy Kobylnica. Drużynie Pępowo - prowadzonej przez Marka Siemborskiego udało się zająć I miejsce w kategorii "4".

W turnieju wystartowało dziesięć zespołów podzielonych na dwie grupy. Dwa pierwsze zespoły z każdej grupy awansowały do fazy finałowej. Pozostałe walczyły o miejsca od 5 do 10. Szkołę z Pępowa reprezentowały dwa zespoły, Pępowo I i Pępowo II. Zespół Pępowo I już w fazie grupowej bardzo dobrze się zaprezentował, wygrywając wysoko wszystkie pojedynki i zajmując pierwsze miejsce w grupie "A".

Pępowo II w meczu decydującym o awansie do finałowej czwórki uległo Treflowi Gdańsk i ostatecznie zajęło szóstą lokatę. W meczu finałowym siatkarki z Pępowo I starły się z przeciwniczkami z Lęborka. Nie obyło się bez problemów, ale to ostatecznie zawodniczki z Pępowa wykazały się większym spokojem i wygrały cały mecz 2:0 zdobywając tym samym I miejsce i puchar dla Pępowa.