Zamknij

Siatkarki z Pępowa najlepsze w Turnieju Mini Siatkówki

21:43, 20.11.2019 | nadesłane/oprac.W.D.
REKLAMA
Skomentuj
fot.SP Pępowo

Siatkarki ze Szkoły Podstawowej w Pępowie brały udział w rozgrywkach w ramach Ogólnopolskiego Turnieju Mini Siatkówki o Puchar Wójta Gminy Kobylnica. Drużynie Pępowo - prowadzonej przez Marka Siemborskiego udało się zająć I miejsce w kategorii "4". 

W turnieju wystartowało dziesięć zespołów podzielonych na dwie grupy. Dwa pierwsze zespoły z każdej grupy awansowały do fazy finałowej. Pozostałe walczyły o miejsca od 5 do 10. Szkołę z Pępowa reprezentowały dwa zespoły, Pępowo I i Pępowo II. Zespół Pępowo I już w fazie grupowej bardzo dobrze się zaprezentował, wygrywając wysoko wszystkie pojedynki i zajmując pierwsze miejsce w grupie "A".

Pępowo II w meczu decydującym o awansie do finałowej czwórki uległo Treflowi Gdańsk i ostatecznie zajęło szóstą lokatę. W meczu finałowym siatkarki z Pępowo I starły się z przeciwniczkami z Lęborka. Nie obyło się bez problemów, ale to ostatecznie zawodniczki z Pępowa wykazały się większym spokojem i wygrały cały mecz 2:0 zdobywając tym samym I miejsce i puchar dla Pępowa.

REKLAMA
(nadesłane/oprac.W.D.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

Mocnych serwówMocnych serwów

2 0

oraz szczelnej obrony życzy fanka siatkówki. Brawo dla Was i trenera. 07:48, 21.11.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© expresskaszubski.pl | Prawa zastrzeżone