Zamknij
REKLAMA

Mściszewice. Odbędzie się Otwarty Turniej Szachowy. Zapisy trwają

12:37, 03.12.2019 | nadesłane: S.K, oprac. M.D
Skomentuj Zdj. ilustracyjne. fot. pixabay
REKLAMA

Stowarzyszenie Rozwoju Sołectwa Mściszewice zaprasza na III Otwarty Międzyszkolny Turniej Szachowy. W turnieju mogą wziąć udział mieszkańcy powiatu kartuskiego, zapisy trwają do 8 grudnia.

Turniej odbędzie się w niedzielę 8 grudnia w godzinach 11:00 do 15:00 w ZS w Mściszewicach, ul. Szkolna 5. Mogą wziąć w nim udział tylko mieszkańcy powiatu kartuskiego, również osoby dorosłe, którzy zgłoszą swój udział najpóźniej na 15 minut przed rozpoczęciem zawodów. 

Zagwarantowany udział w turnieju mają wszyscy, którzy do 8 dokonają zgłoszenia poprzez "formularz zgłoszenia" umieszczony na stronie internetowej turnieju . Zgłoszenia do turnieju można również przesyłać na adres e-mail: [email protected] podając: imię i nazwisko, miejscowość oraz datę urodzenia. Warunkiem uczestnictwa w zawodach jest potwierdzenie obecności na sali gry w dniu turnieju do godz. 10:45 (uczniowie dodatkowo są zobowiązani do okazania legitymacji szkolnej). W innym przypadku zawodnik rozpocznie zawody od II rundy. Ilość miejsc ograniczona do 50 zawodników!

(nadesłane: S.K, oprac. M.D)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA