Zamknij
REKLAMA

Rebelianci szlifują formę na zgrupowaniach Kadry Narodowej

19:39, 28.06.2020 | W.D.
Skomentuj fot.Rebelia Kartuzy
REKLAMA

Reprezentanci Kartuskiego Klubu Kickboxingu Rebelia uczestniczyli w ostatnich tygodniach w zgrupowaniach Kadry Narodowej Polskiego Związku Kickboxingu.

Witold Kostka i Andrzej Garbaczewski, trenerzy kadry seniorskiej ringowej formuły low-kick, powołali Adama Kryszewskiego brązowego medalistę MŚ 2019 oraz Kamila Mateję na zgrupowanie w Mysłowicach na Śląsku. Zawodnicy ćwiczący na co dzień w Kaszubskim Centrum Sportów Walki rozpoczęli cykl przygotowań przed zbliżającymi się Mistrzostwami Europy, które odbędą się w Turcji na przełomie listopada i grudnia.

W tym samym czasie czwórka młodszych kartuskich zawodników szlifowała formę pod okiem trenerów kadry juniorów w ringowej formule low-kick. Trenerzy PZKB Michał Rola i Tomasz Szczepaniuk w Legionowie sprawdzali tężyznę fizyczną Nikoli Zaborowskiej, Mistrza Europy 2019 Armina Wilczewskiego, Pawła Laskowskiego i Kacpra Śleszyńskiego. Najmłodsi zawodnicy Patryka Zaborowskiego również rozpoczęli szereg zgrupowań, które mają wyłonić najlepszych zawodników na listopadowe Mistrzostwa Świata w Serbii.

fot.Rebelia Kartuzy

- Przed nami ciężki sezon przygotowań, który otwierają zgrupowania juniorów i seniorów low-kick - podkreśla Patryk Zaborowski, trener kartuskich zawodników. - Koronawirus pokrzyżował cały kalendarz światowej organizacji kickboxingu WAKO. Zawodnicy zostali pozbawieni kluczowego przygotowania, startów kontrolnych oraz najważniejszych sprawdzianów międzynarodowych. Mimo pandemii w Rebelii staramy się utrzymać wysoką dyspozycję sportową i zaprezentować ja w zbliżających Mistrzostwach Polski, które z racji Covid19 zostały przeniesione na IV kwartał roku. Ponadto mogę zdradzić, że część przygotowań Kadry Polski seniorów Kick-light, w której wspólnie z Przemysławem Ziemnickimi jesteśmy trenerami odbędzie się w lipcu na Kaszubach. W dalszym ciągu Zakopane, Katowice. to będzie bardzo pracowity okres.

(W.D.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

pierwszypierwszy

1 0

Jeżeli ktoś zaraz nie napisze jakiegoś komentarza to sprzedam komuś low kicka 10:12, 06.07.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA