Zamknij

W niedzielę biegacze opanują Chmielno i wystartują w Biegu do Grodziska

13.34, 23.09.2022 nadesłane, oprac. M.Dz. Aktualizacja: 12.59, 26.09.2022
Skomentuj fot. nadesłane
REKLAMA

Już w tę niedzielę 25 września w Chmielnie odbędzie się III Bieg do Grodziska z cyklu Kaszuby Biegają. Miłośnicy biegania z całej Polski zmierzą się z 10-kilometrową trasą.

Trasa przebiegać będzie ulicą Grodziska pomiędzy Jeziorami Kłodno i Rekowo oraz las nieopodal Biskupiej Góry. Start biegu zaplanowano na godz. 13:00 przy plaży w Chmielnie - na terenie Grodziska Średniowiecznego.

- W czasie trwania imprezy dojdzie do utrudnień w ruchu - zapowiadają organizatorzy.

Każdy z uczestników otrzyma pamiątkowy medal, a najszybsi nagrody finansowo-rzeczowe. Ogólnodostępna będzie także kawiarenka z kawą, herbatą i ciastkami oraz gorący posiłek po biegu.

Rejestracja online już wygasła, lecz będzie też możliwość zapisania się na miejscu, w dniu zawodów. Szczegóły tj. trasa i regulamin dostępne są na stronie biegu: http://biegchmielno.cyklkb.pl/

Patronat nad wydarzeniem objęli Mieczysław Struk - Marszałek Województwa Pomorskiego oraz Michał Melibruda - Wójt Gminy Chmielno. Na wydarzenie zaprasza Kaszubskie Stowarzyszenie Kultury Fizycznej.

Impreza biegowa w Chmielnie jest dziesiątą w tegorocznym kalendarzu X jubileuszowego cyklu Kaszuby Biegają na 10 km. Następne zmagania już 1 października, tam pobiegną na 5 i 10 oraz w ramach cyklu Małe Kaszuby Biegają https://zapisy.info/

(nadesłane, oprac. M.Dz.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%