Po raz trzeci w Żukowie mieszkańcy gminy i parafianie kościoła pw. WNMP przedstawili poruszające Misterium Męki Pańskiej. Inscenizacja ostatnich godzin życia i śmierci Jezusa Chrystusa odbyła się w nocnej scenerii, aktorów oświetlały jedynie reflektory oraz pochodnie, a nastroju widowisku dodawała muzyka. Misterium przyciągnęło tłum wiernych.
[YT]-Jc1Y1xCE[/YT]
Żukowianka 220:45, 20.03.2016
Pięknie :)
Sierakowiczanka21:14, 20.03.2016
Byłam,obejrzałam i jestem zachwycona.Gratulacje dla pomysłodawców i wykonawców.
Borkowianka21:27, 20.03.2016
To było przepiękne przedstawienie. Razem z mężem i dziećmi naprawdę się wzruszyliśmy. Brawa dla wszystkich wykonawców, a szczególnie dla "Jezusa".
obserwator21:31, 20.03.2016
BRAWO
Pan Mateusz.22:28, 20.03.2016
Jedno słowo; fantastycznie. Dziękuje.
MMM23:25, 20.03.2016
Było pięknie, Wielki Tydzień będzie pełen rozważań.
kankowski08:29, 21.03.2016
tu powinna być nadana Sucowia a nie komuchom!!
..............08:40, 21.03.2016
szkoda tylko, że oparte na pogańskich wierzeniach ;)
solo10:49, 21.03.2016
Banda debili
co roku krzyzujecie07:20, 22.03.2016
weźcie się za robotę jaką lepiej
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu expresskaszubski.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz