Zamknij

Motopiknik w Koszałkowie z widowiskowym skokiem nad maluchami

19:45, 26.05.2019 | W.D.
REKLAMA
Skomentuj
fot.W.Drewka

Ponad 200 pojazdów zjechało do Centrum Aktywnego Wypoczynku w Wieżycy - Koszałkowie. Wydarzenie cieszyło się sporym zainteresowaniem, zwłaszcza, że przygotowano wiele atrakcji dla całych rodzin. Impreza zakończyła się widowiskowym skokiem motocyklem nad maluchami.

Nie tylko fani motoryzacji mogli liczyć dziś na atrakcje w Koszałkowie. Niektórzy z sentymentem wspominali swoje przygody z fiatami 126, których zlot odbył się właśnie w tym miejscu. Nie zabrakło jednak innych atrakcyjnych klasyków i aut z długą historią.

Były zapowiedziane konkursy - a jednym z bardziej widowiskowych był wjazd maluchem na szczyt stoku w Koszałkowie. Okazało się, że małe fiaty i ich kierowcy naprawdę nieźle radzą sobie nawet z takimi wyzwaniami. Nie zabrakło atrakcji dla dzieci, a wielkim finałem imprezy był skok motocyklem nad maluchami. Wykonał go Artur Sikora, 18 letni zawodnik z Kaszub, mający na koncie sukcesy w Mistrzostwach Polski w cross country. Akrobacja została pieczołowicie przygotowana, ale jak mówił wykonawca skoku, mimo to emocji nie brakowało.

(W.D.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (2)

WowWow

0 0

???? 21:17, 26.05.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

czym ten filmik byl czym ten filmik byl

0 0

dyktafonem?? 22:20, 26.05.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© expresskaszubski.pl | Prawa zastrzeżone