Zamknij

Uczniowie z Szopy najlepsi w województwie. Teraz finał w kopalni!

15:45, 27.05.2019 | Mała Szkoła/oprac.W.D.
REKLAMA
Skomentuj
fot.Mała Szkoła w Szopie

Drużyna z Małej Szkoły w Szopie zwyciężyła w finale wojewódzkim Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowego w Garczynie k. Kościerzyny. Po raz pierwszy w historii uczniowie zajęli dwa pierwsze miejsce w dwóch kategoriach. Teraz będą reprezentować woj. pomorskie w Bochni w finale konkursu.

Szkoła w Szopie wygrała też dwa rowery bo zawodnicy: Kacper Choszcz w grupie młodszej i Michał Lorbiecki w grupie starszej okazali się najlepszymi zawodnikami turnieju. W grupie młodszej II miejsce zajęła Aneta Bobkowska, zaś III miejsce – Iza Klamrowska. Tym samym w grupie młodszej reprezentacja szkoły zajęła całe podium.

W kategorii młodszej udział wzięło 19 drużyn - przedstawicieli powiatów z terenu województwa pomorskiego, w kategorii starszej - 21 najlepszych drużyn m.in. z: Gdańska, Gdyni, Sopotu, Żelistrzewa, Żelkowa, Trumiejek, Malborka, Słupska, Krzemieniewa, Cedr Małych, Myślenic, Tczewa, Kłodawy, Nowego Dworu, Jabłowa, Linii, Dretynia, Łupawy, Nowego Stawu, Kościerzyny, Stegny, Czerska.

Finał centralny turnieju BRD odbędzie się w Bochni, w kopalni soli, w dniach 4 - 6 czerwca. Tor przeszkód zostanie wyznaczony w podziemiach kopalni!

(Mała Szkoła/oprac.W.D.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (2)

Gratulacje dla SzopyGratulacje dla Szopy

6 0

Brawo! Serdecznie gratulacje! Powodzenia na finałach! 16:03, 27.05.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Brawo Szopa!Brawo Szopa!

1 0

Gratulacje!

A gdzie SP Łapalice? Ani sukcesów z konkursów z matematyki ani BRD...

Ortmann - pamiętamy... 23:50, 27.05.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© expresskaszubski.pl | Prawa zastrzeżone