Zamknij

Idziesz na kawę lub zakupy? My zajmiemy się Twoim dzieckiem

22:46, 06.09.2019 | Artykuł sponsorowany

Rodzicu! Sprzedajemy dobry humor za 10 zł (start próbny). Zamiast tego nie wydasz 50 zł. Jak ten cud ekonomiczny jest możliwy? To Kreatywne Soboty dla dzieci od lat 5 z Grupą Inicjatyw Twórczych aDAsie! i Bemol Cafe. Idziesz w sobotę rano na zakupy i powierzasz nam swoje dziecko - w tym czasie Twoja pociecha uczy się kreatywności i zyskuje fajnie spędzony czas. Ty zyskujesz pieniądze (nie musisz kupować zabawki w sklepie) radość zakupów i dobry humor.

Grupa Inicjatyw Twórczych aDAsie! wraz z Bemol Cafe wychodzą z całkiem nową ofertą kierowaną do dzieci i ich rodziców. Kreatywne Soboty, bo tak nazywa się ta akcja odbywa się także w najbliższą sobotę w Bemol Cafe o godz. 10.00.

- Chcemy wyjść naprzeciw potrzebom zarówno rodziców, jak i dzieci. Kreatywne Soboty to okazja dla dzieci w wieku od 5 lat do rozwoju kreatywności, kształtowania sprawności motorycznych i spędzenia czasu w miłym towarzystwie – budowania relacji koleżeńskich. Rodzice mogą w tym czasie zrobić zakupy albo pójść na kawę, nie martwiąc się o swoje pociechy - mówi Agnieszka Sikora-Smolińska, założycielka Grupy Inicjatyw Twórczych. 

O uczestnictwie w warsztatach decyduje kolejność zgłoszeń. Liczba miejsc, ze względu na charakter zajęć jest ograniczona. Zapisów można dokonać pod numerem telefonu 697 420 353 lub przez messenger na profilu FB Grupa Inicjatyw Twórczych.

Warsztaty dla dzieci prowadzić będzie Agnieszka Sikora-Smolińska, która na co dzień pracuje z dziećmi jako nauczyciel.fot.nadesłane

(aktual. 6.09. godz.22:46)

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
© expresskaszubski.pl | Prawa zastrzeżone