Zamknij

Sierakowice. Charytatywny tłusty czwartek dla rodziny Zosi

10:43, 13.02.2021 | W.D
Skomentuj fot.nadesłane/Przedszkole Samorządowe Sierakowice
REKLAMA

Wiele osób wsparło akcję Samorządowego Przedszkola w Sierakowicach pod hasłem "Charytatywny Tłusty Czwartek dla Rodziny Zosi Gojtowskiej". Odzew mieszkańców Sierakowic przerósł najśmielsze oczekiwania organizatorów.

Już krótko po godz. 8.00 sprzedany został ostatni pączek. A kupujący okazali się niezwykle hojni i wpłacali znacznie wyższe kwoty niż wynosiła cena słodkości. Zbiórka tego dnia przeznaczona była na pomoc dla rodziny, w której doszło do tragicznego wypadku i która straciła swojego jedynego żywiciela. 

Do pomocy włączyli się rodzice dzieci, którzy obsługiwali stoiska z pączkami.

fot.nadesłane

- To działanie i jego efekt to dowód na to, że społeczność Samorządowego Przedszkola oraz mieszkańcy Sierakowic to ludzie szczodrzy, empatyczni oraz otwarci na pomoc drugiemu człowiekowi - podkreśla Magdalena Deik z Przedszkola Samorządowego w Sierakowicach. - W myśl słów, które towarzyszyły nam od samego początku tworzenia akcji "dobro wraca" wierzymy, że do wszystkich wróci ono ze zdwojoną siłą.

Organizatorzy składają podziękowania sponsorom, którzy ofiarowali aż 600 pączków oraz osobom prywatnym za wkład finansowy: Piotr Stencel Cukiernia Sierakowice, swe.et_passion, Piekarnia Graham z Sierakowic, Sierakowice GS "SCh", Hanna Płotka Drukarnia Wielkoformatowa Szybki Druk, Eko – Bus Firma Przewozowa, Kolanko Sierakowice, N.W. Miąskowscy, E. Pobłocka, J.L. Malek.

 

(W.D)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (3)

Brawo!Brawo!

17 2

Niech dobro krąży wokół nas! 12:43, 13.02.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

MarcelinkaMarcelinka

1 0

Pomocy potrzebuje ponownie mieszkanka naszej gminy Marcelinka która wczoraj pilnie musiała być transportowana do szpitala w Niemczech! Na siepomaga.pl trwa zbiórka potrzeba jeszcze ponad 20 tys zł . POMAGAJMY ;)

https://www.siepomaga.pl/marcelinka 09:43, 15.02.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Kuchcik_SerakowickyKuchcik_Serakowicky

1 1

Kiedy sprzedasz klopsów? 13:21, 15.02.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%