Zamknij

Gowidlino. Trwa nabór do klasy piątej w Przyjaznej Szkole

07:18, 21.01.2022 | art.sponsorowany

Co nas wyróżnia? Nasza placówka to przyjazne miejsce dla dzieci i rodziców. Dbamy o wzajemne relacje, stawiamy na kreatywność, efektywność i indywidualizację nauczania. Powstała tu Szkoła Podstawowa oraz Szkoła Muzyczna. Nabór trwa przez cały rok szkolny!

Przyjazna Szkoła w Gowidlinie to miejsce, które uczyć będzie pasji do nauki i wrażliwości na otaczający świat i dźwięki. Szkoła otwarta na dzieci, ich potrzeby ale też ucząca otwartości. 

Nasza Misja

Przyjazna Szkoła Podstawowa jest inicjatywą edukacyjną, stworzoną dzięki inspiracji rodziców oraz pedagogów, jako kontynuacja Przedszkola Chatka Puchatka, które istnieje od 2013r. Jesteśmy dla dzieci ich rodzin, którzy potrzebują miejsca o wysokiej jakości edukacji w każdym calu. Realizujemy zajęcia zachowując przy tym przestrzeń dla każdego dziecka.

Nasza Inspiracja

Współpracujemy z Instytutem Zwinnej Edukacji. Zwinnie zarządzamy placówką, co oznacza tworzenie TYLKO potrzebnych dokumentów i skupienie się na właściwej treści pracy – z dzieckiem. Pracujemy w metodologii Scrum.  Bierzemy udział w projekcie Szkoła Bez Ocen, pod patronatem m.in. fundacji Szkoła Bez Ocen oraz Instytutu Zwinnej Edukacji.

                

Nasza oferta

Różnorodność zajęć - Kształcimy nie tylko w ramach klasycznych przedmiotów

Czyste i nowoczesne otoczenie - Nasza szkoła to nowy, nowoczesny budynek. Przebywanie w nim, to czysta przyjemność

Bezstresową naukę - Pracujemy w oparciu o nowoczesne zasady edukacji - nauczamy bawiąc

Wsparcie na każdym etapie - Edukacja to współpraca pedagogów, dzieci, ale również rodziców. Tworzymy zgrany zespół, aby dzieci odnosiły jak najwięcej korzyści

Pracę w małych grupach - Nasze klasy są małe, dzięki czemu nauczyciele mają czas dla każdego

Indywidualne podejście - Szanujemy wszystkich i wspieramy różnorodność. Do każdej sprawy podchodzimy z starannością

 

Lekcje pokazowe dla zainteresowanych

Zapraszamy rodziców wraz z dziećmi na lekcje pokazowe, na których będzie okazja zapoznać się z naszym systemem nauczania, obejrzeć placówkę oraz poznać przyszłych wychowawców.

Rekrutacja trwa! Zapisz swoje dziecko już dzisiaj.

             

 

 

 Dodatkowo zapraszamy do udziału w zajęciach dodatkowych w czasie ferii.

Nie będzie czasu na nudę!

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%