Zamknij
REKLAMA

Ruszył nabór wniosków na dotacje dla młodych organizacji

11:14, 15.06.2020 | W.D
Skomentuj
REKLAMA

Działasz lub chcesz działać na rzecz swojej społeczności? Wiesz jak, ale nie wiesz skąd wziąć fundusze? Masz pomysł, ale nie wiesz gdzie się zwrócić i w jaki sposób zacząć? Akumulator Społeczny jest właśnie dla Ciebie.

Konkurs skierowany jest do młodych organizacji pozarządowych i grup nieformalnych z terenu województwa pomorskiego, aktywnych grup mieszkańców, chcących działać na rzecz dobra wspólnego.

Nabór wniosków trwa do 5 lipca 2020! Projekty mogą być realizowane od 1 sierpnia do 15 listopada 2020.

Do zdobycia maksymalnie 5000 zł na realizację pomysłów i inicjatyw. 

Regulamin konkursu oraz szczegóły znajdują się na stronach Funduszu: akumulatorspoleczny.pl i Operatora: http://www.fundacjaeds.pl/. Bieżące informacje także na: facebook.com/akumulatorspoleczny.

Aby złożyć wniosek do konkursu, należy zarejestrować się na stronie: witkac.pl, wybrać odpowiedni powiat i wypełnić formularz on-line. UWAGA: Wnioski składa się wyłącznie w wersji elektronicznej za pomocą generatora. Istnieje także opcja wnioskowania poprzez przesłanie krótkiego filmu z opisem pomysłu!

Dla wszystkich, którzy mają pytania lub potrzebują pomocy przy wypełnianiu wniosków w czerwcu zorganizowane zostaną spotkania informacyjno-szkoleniowe on-line. Operator na obszarze powiatu kartuskiego – Fundacja EDS zachęca także do udziału w konsultacjach, gdzie animatorzy pomogą dopracować wnioski (istnieje możliwość umówienia się na konkretną godzinę spotkania)! Kontakt tel. 58 684 05 59, e-mail: [email protected]

(W.D)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz