Zamknij

Skąd pozyskać środki na działanie organizacji pozarządowych? Bezpłatne webinarium

11:49, 06.04.2021 | mat.pras./ oprac. M.Dz.
Skomentuj Zdj. ilustracyjne/fot. pixabay
REKLAMA

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Słupsku zaprasza przedstawicieli organizacji pozarządowych na bezpłatne webinarium. Odbędzie się 13 kwietnia, a uczestnicy dowiedzą się o możliwościach uzyskania finansowego wsparcia z różnych źródeł. 

Na spotkaniu omówione zostaną możliwości uzyskania wsparcia finansowego przez organizacje pozarządowe, podmioty ekonomii społecznej i inne organizacje pożytku publicznego.

W programie min.:

  • Informacja o aktualnych  konkursach skierowanych do organizacji pozarządowych w ramach Funduszy Europejskich, Funduszy Norweskich, oraz z programów krajowych
  • Informacja o otwartych konkursach zleconych przez Zarząd Województwa Pomorskiego
  • Źródła informacji o Funduszach Europejskich

Webinarium odbędzie się 13 kwietnia 2021r. w godz. 14:00 - 15.45 w programie ClickMeeting. Warunkiem uczestnictwa jest przesłanie do dnia 12 kwietnia 2021 r. wypełnionego formularza zgłoszeniowego na adres: [email protected] lub zgłoszenie telefoniczne pod numerem: 59 714 18 44 i otrzymanie potwierdzenia mailowego od organizatora.

Link do webinaru zostanie wysłany w osobnej wiadomości najpóźniej w dniu wydarzenia. Organizatorem jest Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Słupsku.

(mat.pras./ oprac. M.Dz.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%