Zamknij
REKLAMA

Chmielno. Akcja ratunkowa na Jeziorze Białym. Wyciągnięto młodego mężczyznę

10.58, 05.08.2022 W.D.
Skomentuj fot. OSP Chmielno
REKLAMA

Po godz. 10.00 służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie konieczności udzielenia pomocy mężczyźnie, który zaczął tonąć na Jeziorze Białym w Chmielnie. 

Jak się dowiedzieliśmy, strażakom udało się wyciągnąć z wody mężczyznę w wieku około 18 lat. Natychmiast rozpoczęła się jego resuscytacja. 

Aktualizacja godz. 11:15

Karolina Jędrzejczak, zastępczyni rzecznika prasowego kartuskiej policji informuje, że wstępne ustalenia wskazują, że mężczyzna pływał na desce i wpadł do wody. Zaczął tonąć. Dzięki szybkiej reakcji służb ratunkowych udało się go wyciągnąć z wody i natychmiast udzielono mu pierwszej pomocy.

Mężczyzna trafił pod opiekę Zespołu Ratownictwa Medycznego i został przetransportowany do szpitala.

(W.D.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (32)

KasiaKasia

6 2

Miejmy nadzieję, że żyje. 11:18, 05.08.2022

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

Niestety Niestety

0 0

Niestety zmarł.
14:13, 07.08.2022


popularność sup-ów apopularność sup-ów a

11 1

Niestety, sup-y to fajne deski (popularne szczególnie w tym roku) ale przy braku umiejętności można zrobić sobie nie małą krzywdę. :<
11:40, 05.08.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

TopielecTopielec

17 1

hmm... pływać na czymś tym po wodzie i wiedząc, że nie potrafi się samodzielnie pływać i żadnego zabezpieczenia w postaci kamizelki przed utonięciem? 12:11, 05.08.2022

Odpowiedzi:2
Odpowiedz

d/td/t

5 2

to był bezmyślność młodego chłopaka. 14:25, 05.08.2022


GuguGugu

0 3

Chlopak mial kask i kapok 09:05, 06.08.2022


PlywakPlywak

19 1

Kiedyś nie wypożyczono sprzętu pływającego bez okazania ważnej karty pływackiej i zaopatrzeniu w kapoki. To potem sprawdzały patrole wodne. Czy to jeszcze tak działa? 12:37, 05.08.2022

Odpowiedzi:2
Odpowiedz

do Plywak:do Plywak:

4 1

Nie Policja już nie pływa motorówką a Chmielno to Perełka Kaszub 13:27, 05.08.2022


@doPlywak@doPlywak

3 0

To było WOPR. Mieli uprawnienia do sprawdzania, pilnowania. Perełka perełką, ale trochę kontroli by nie zaszkodziło. 14:50, 05.08.2022


Chmielno Chmielno

7 8

No właśnie skutki pseudo wypożyczalni znanego pana .K 13:12, 05.08.2022

Odpowiedzi:4
Odpowiedz

ZxcZxc

3 3

Tego od SPA? 13:21, 05.08.2022


Chmielno Chmielno

Zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.


WOPRWOPR

2 1

Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe. Nie milicja, ani policja. Tak było. A jak jest? Kto teraz dba o bezpieczeństwo na wodzie? 16:01, 05.08.2022


GoscGosc

1 2

Chlopak mial kask z radiem do komunikacji i kamizelke bo widzialem jak plywal.
09:10, 06.08.2022


RespektRespekt

9 1

Trzeba mieć respekt do wody 13:22, 05.08.2022

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

Respekt Respekt

5 0

Oraz odpowiednie przygotowanie i świadomość. 14:51, 05.08.2022


UżytkownikUżytkownik

Naruszono regulamin portalu lub zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.


Zdzisek Zdzisek

3 1

Szkoda knypa by było 😔,18 lat to wiadomix, że się jeszcze musi czlowiek pare razy w życiu przewrócić, żeby się nauczyć, tego życia. 16:17, 05.08.2022

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

Obywatel Obywatel

0 2

*%#)!& nie szkoda 20:58, 05.08.2022


Niech weźmie lekcjeNiech weźmie lekcje

4 4

u najstarszego na świecie surfera (o którym dziś tutaj pisze) i po kilku korepetycjach zrozumie zasady działania deski. 17:00, 05.08.2022

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

Już Już

0 0

nie weźmie...🖤 15:54, 07.08.2022


KasiaKasia

10 0

Dobra wiadomość, że młody człowiek jednak żyje! Ratownicy spisali się na medal, prowadzili sztuczne oddychanie od razu na łodzi i to przez długi czas. Bóg zapłać Wam za Wasze poświęcenie i upór w ratowaniu życia! 21:11, 05.08.2022

Odpowiedzi:2
Odpowiedz

Do Kasia Do Kasia

2 0

To co robili ratownicy to nie sztuczne oddychanie tylko RKO. Czyli: RESUSCYTACJA KRĄŻENIOWO ODDECHOWA. Lub masaż serca. 07:40, 06.08.2022


Ksiądz Ksiądz

1 0

w kościele potwierdził, że chłopiec zmarł. Smutne. 15:58, 07.08.2022


@ do Kasia@ do Kasia

3 2

Jak zwał, tak zwał, ale pracowali z ogromnym poświęceniem i to od razu. Dzięki temu ogromnemu zaangażowaniu i posiadanej wiedzy uratowali chłopaka. Brawo! 08:14, 06.08.2022

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

Niestety Niestety

0 0

Chłopak zmarł...😭 12:35, 07.08.2022


AnonimAnonim

1 4

Chłopak nie żyje 16:57, 06.08.2022

Odpowiedzi:2
Odpowiedz

O Matko!O Matko!

4 0

Jeżeli to wiadomość pewna, to jest to dla jego rodziców straszna tragedia i wielki ból. 17:27, 06.08.2022


Niestety Niestety

0 0

To prawda.ksiądz w Chmielnie mówił dziś 😏 13:30, 07.08.2022


KrogulecKrogulec

0 0

Podobno zmarł, czyli za długo był pod wodą i nastąpiła śmierć mózgu...Białe pochłonęło kolejną ofiarę... To jest krwawe jezioro... 14:31, 08.08.2022

Odpowiedzi:1
Odpowiedz