Strażacy interweniowali wczoraj w związku z dwoma pożarami w budynkach mieszkalnych: w Gowidlinie (gm. Sierakowice) i w Koloni (gm. Kartuzy). Na szczęście nie odnotowano poważniejszych strat, ale w wyniku pożaru w Gowidlinie poszkodowana została kobieta.
W Gowidlinie, przed godz. 15.00 doszło do pożaru w pomieszczeniu kotłowni jednego z domów jednorodzinnych. Ogień objął powierzchnię około 5 m kw. Na miejsce zadysponowano strażaków z Gowidlina, Sierakowic i Kartuz. Zagrożenie szybko opanowano.
W wyniku pożaru poparzeń doznała 71-latka, której strażacy udzielili pomocy na miejscu, a następnie kobieta została przetransportowana do szpitala przez zespół ratownictwa medycznego.
Późnym wieczorem doszło też do pożaru w budynku mieszkalnym w Koloni (gm. Kartuzy). Tam na szczęście pożar okazał się niegroźny i szybko udało się opanować zagrożenie. Nikomu nic się nie stało.
0 0
Witam czy ktos wie w którym miejscu na Koloni był ten pożar? :(
0 0
Śtek za młeima wrekuma
0 0
Ja wiem