Zamknij
REKLAMA

Żukowo. Pokaż, że żyjesz ekologicznie! Do wygrania oczyszczacz powietrza

11:53, 06.05.2021 | M.Dz.
Skomentuj Zdj. ilustracyjne.
REKLAMA

Ośrodek Kultury i Sportu w Żukowie realizuje projekt "Łączy nas Eko". W jego ramach organizuje konkurs dla mieszkańców: należy stworzyć kolaż zdjęć pokazujący ekologiczny styl życia. Można zdobyć oczyszczać powietrza oraz kosze piknikowe z produktami ekologicznymi. 

Projekt "Łączy Nas Eko" ma na celu podniesienie świadomości ekologicznej, promowanie ekologicznego stylu życia, wykształcenia proekologicznych nawyków i postaw oraz poczucia odpowiedzialności za stan środowiska.

- Te cele będziemy realizować m.in. poprzez organizację warsztatów, wyjazdów, spotkań czy konkursów. Ale to nie wszystko! Osoby zaangażowane w nasze eko-przedsięwzięcia będą mogły otrzymać tytuł Eko-Ambasadora! Karta Eko-Ambasadora będzie uprawniać do 20% zniżki na wybraną ofertę OKiS-u - informuje Ośrodek Kultury i Sportu w Żukowie. 

Jednym z takich przedsięwzięć jest ogłoszony niedawno konkurs. Należy wykonać zdjęcie lub kolaż maksymalnie 5 fotografii pokazujący ekologiczny styl życia na co dzień. Trzeba również dołączyć do niego opis stanowiący dokończenie zdania:  "Jestem/Jesteśmy eko, bo...”. W konkursie mogą wziąć udział zarówno uczestnicy indywidualni, jak i całe rodziny. Zdjęcia wraz z poprawnie wypełnionym formularzem zgłoszeniowym dostępnym na stronie internetowej: www.okis-zukowo.pl należy przesyłać na adres mailowy: [email protected]. OKiS czeka na prace konkursowe do 18 maja.

Zdobywcy pierwszych miejsc otrzymają oczyszczacze powietrza, a drugich i trzecich kosze piknikowe z produktami ekologicznymi. Zwycięzcy zostaną wyłonieni poprzez publiczne głosowanie na facebookowym profilu projektu Łączy Nas Eko.

- Świat nieustannie się zmienia, klimat też, ale niestety nie w takim kierunku, w jakim byśmy chcieli. To może zrobimy wspólnie coś dobrego dla naszej planety, zaczynając od naszej gminy? Co Wy na to? Jesteśmy o tym przekonani, że mieszkańcy gminy Żukowo to wspaniali ludzi, którym nie jest obojętny los Ziemi. Wspólnie z Wami chcemy tworzyć pozytywny, zielony klimat, chcemy zarażać eko-optymizmem i inspirować się wzajemnie. Razem możemy więcej! - podkreśla OKiS w Żukowie. 

(M.Dz.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (3)

Kapitan hakKapitan hak

4 0

Szaman gitarzysta najlepiej pokaże jak się leczy i zdrowo odżywia. 14:22, 06.05.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

lajki na facebooku ?lajki na facebooku ?

5 0

to nie konkurs a ranking znajomych..... 15:56, 06.05.2021

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

BuhahaBuhaha

0 0

Dla mięsożernych narodowców? 08:49, 07.05.2021


REKLAMA
0%