Zamknij

Wychowawca

Nr oferty: StPr/24/0668Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Kartuzach

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: GDAŃSKA 12/1, 83-300 Kartuzy, powiat: kartuski, woj: pomorskie
Zakres obowiązków: Opieka nad wychowankami, pomoc w nauce, rozwijanie zainteresowań, organizacja czasu wolnego, prowadzenie dokumentacji. Praca w godz. 6-14, 14-22, 22-6.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: trzy zmiany
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 01.09.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 600 do 6 500 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne
    Uprawnienia:
    • Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: Komunikatywność i odpowiedzialność, tolerancja, wytrwałość, czujność, opiekuńczość.
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: "NAJÔ CHËCZ" prowadzony przez Zgromadzenie Sióstr Miłosierdzia św. Wincentego a Paulo
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: GDAŃSKA 12/1, 83-300 Kartuzy, powiat: kartuski, woj: pomorskie
      Osoba do kontaktu: Renata Cybula
      Numer telefonu: 58 681 19 75
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: skierowanie i/lub cv;
      Sposób kontaktu
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, Termin: pon - pt, Godziny : 7-15
      1. Zapoznanie się ze Statutem Powiatu Kartuskiego, Regulaminem Organizacyjnym Starostwa, Regulaminem Pracy, Instrukcją kancelaryjną dla organów powiatu oraz aktami obowiązującymi w Wydziale Gospodarki Nieruchomosciami; 2. Pomoc przy przyjmowaniu oraz wysyłce korespondencji dla potrzeb Wydziału; 3. Udzielanie pomocy w zakresie: 1) sporządzania zestawień z zakresu gospodarki nieruchomościami, 2) wydawania zezwoleń na korzystanie z nieruchomości Skarbu Państwa, 3) wykonywania zadań związanych z gospodarką nieruchomościami Skarbu Państwa, 4) wydawania zezwoleń na korzystanie z nieruchomości Powiatu, 5) obsługi BIP-u w zakresie realizowanych zadań, 6) archiwizacji dokumentów, 7) prowadzenia rejestrów spraw, 8) obsługi elektronicznej poczty wydziałowej, 9) sporządzania sprawozdań.
      StPr/24/0738
      data rozpoczęcia pracy od 01.07.2024
      wynagrodzenie od 1 994,4 PLN

      Praca na samodzielnym stanowisku pracy. Drobne remonty i przeglądy samochodów firmowych (śmieciarki). Utrzymywanie floty pojazdów w gotowości do pracy.
      StPr/24/0338
      data rozpoczęcia pracy od 01.04.2024
      wynagrodzenie od od 5 000 do 6 000 PLN

      Zapewnienie pacjentom profesjonalnej i rzetelnej obsługi w zakresie bezpośredniej realizacji recept oraz sprzedaży preparatów OTC, prawidłowe przyjmowanie dostawy i potwierdzanie jej zgodności z zamówieniem, monitorowanie stanu preparatów w magazynie aptecznym. Praca od poniedziałku do piątku, w godzinach 8-20 oraz w soboty, w godzinach 9-16 (zgodnie z grafikiem ustalonym z pracodawcą). Możliwa praca w innych placówkach w Gdyni i Gdańsku.
      StPr/24/2631
      data rozpoczęcia pracy od 18.03.2024
      wynagrodzenie od od 4 242 PLN

      Szczegółowe informacje na temat zakresu obowiązków oraz o wymaganych dokumentach i wymaganiach stawianych kandydatom są podane na stronie : https://dobor.pomorska.policja.gov.pl Praca w godzinach: 6:00 - 14:00, 14:00 - 22:00, 22:00 - 6:00
      StPr/23/1308
      data rozpoczęcia pracy od 28.12.2023
      wynagrodzenie od od 5 325 PLN

      Przygotowywanie potraw, posiłków. Możliwość przyuczenia.
      StPr/23/1309
      data rozpoczęcia pracy od 09.10.2023
      wynagrodzenie od od 4 200 PLN

      Prowadzenie sprzedaży w sklepie spożywczym, dbanie o czystość, rozkładanie towaru.
      StPr/23/1316
      data rozpoczęcia pracy od 16.10.2023
      wynagrodzenie od od 3 600 PLN

      Praca zdalna polegająca na umawianiu spotkań z danego powiatu, wysyłanie ofert sprzedażowych z branży fotowoltaiki, pomp ciepła oraz ich certyfikacji. Praca z klientami z danego powiatu. Prosimy o wysłanie CV na adres mailowy: [email protected] z nazwą miasta w tytule. Bez tego aplikacja nie będzie rozpatrywana. Praca zmianowa w godz. 8-21.
      StPr/24/0344
      data rozpoczęcia pracy od 22.04.2024
      wynagrodzenie od od 28 PLN

      Obsługa klienta w zakresie ubezpieczeń, sprzedaż ubezpieczeń.
      StPr/23/1321

      Naprawa, montaż i konserwacja urządzeń udojowych
      StPr/23/1338
      data rozpoczęcia pracy od 01.11.2023

      Sprzedaż artykułów spożywczo- przemysłowych
      StPr/24/0348
      data rozpoczęcia pracy od 20.03.2024