Kasjer/Kierowca

Nr oferty: StPr/19/1060Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Kartuzach

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Rynek 3, 83-300 Kartuzy, powiat: kartuski, woj: pomorskie
Zakres obowiązków: - obsługa gości restauracji - kompletowanie zamówień - dostarczanie potraw pod wskazany adres
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: inna
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 10.06.2019
Wynagrodzenie brutto: od 3 500 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • podstawowe
    Uprawnienia:
    • PRAWO JAZDY B
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: KN-KUPPER s.c K.Kupper, N. Kupper-Januszewska
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: Rynek 3, 83-300 Kartuzy, powiat: kartuski, woj: pomorskie
      Osoba do kontaktu: Radosław Januszewski
      Numer telefonu: 888-765-365
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: skierowanie do pracy, CV
      Sposób kontaktu
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, Termin: pn-pt, Godziny : 08-15
      BUDOWANIE ZESPOŁU, ZWIĘKSZANIE SPRZEDAŻY, MOTYWOWANIE ZESPOŁU, PLANOWANIE PRACY ZESPOŁU
      26/6/2019
      data rozpoczęcia pracy od 13.06.2019
      wynagrodzenie od od 14,7 PLN

      Obsługa klienta oraz dobór i sprzedaż artykułów medycznych. Praca w godzinach 8.00 - 16.00.
      StPr/19/1080
      data rozpoczęcia pracy od 01.07.2019
      wynagrodzenie od 2 775 - 4 000 PLN

      Przygotowanie stanowisk pracy Sprzątanie Manicure hybrydowy Przedłużenie paznokci metodą żelową Pedicure Henna i regulacja brwi Wosk ciała i twarzy
      StPr/19/1073
      data rozpoczęcia pracy od 24.06.2019
      wynagrodzenie od 1 033,7 PLN

      1. Organizacja badań psychologicznych dla kandydatów do pełnienia funkcji rodziny zastępczej oraz funkcjonujacych rodzin zastępczych i rodzinnych domów dziecka 2. Zaliczenie wyników badań testowych i
      StPr/19/1074

      Wykonywanie prostych prac budowlanych oraz praz porządkowych na terenie budowy
      StPr/19/1077
      data rozpoczęcia pracy od 10.07.2019
      wynagrodzenie od od 1 300 PLN

      - obsługa gości restauracji - kompletowanie zamówień - dostarczanie potraw pod wskazany adres
      StPr/19/1060
      data rozpoczęcia pracy od 10.06.2019
      wynagrodzenie od od 3 500 PLN

      - obsługa klienta - przygotowanie deserów lodowych, lodów, shake-ów oraz gofrów - miła obsługa gości restauracji - obsługa kasy fiskalnej
      StPr/19/1061
      wynagrodzenie od od 3 000 PLN

      ROZNOSZENIE ULOTEK, ROZDAWANIE ULOTEK, PLAKATOWANIE, ANKIETOWANIE
      20/6/2019
      data rozpoczęcia pracy od 07.06.2019

      pomocnik piekarza Przygotowanie ciasta do produkcji , wypiek pieczywa, ciast, obsługa maszyn piekarniczych.
      StPr/19/1031
      data rozpoczęcia pracy od 05.06.2019
      wynagrodzenie od od 2 500 PLN

      Obsługa klienta na stacji paliw. Sprzedaż akcesoriów samochodowych, sprzedaż hod dogów. Mile widziana książeczka sanepidowska. Praca na dwie zmiany od godz 7,00 do godziny 19,00 oraz od godziny 19,00
      StPr/19/0971
      data rozpoczęcia pracy od 01.06.2019
      wynagrodzenie od 2 800 - 3 300 PLN