Pokojówka

Nr oferty: StPr/20/0849Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Kartuzach

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: 3 MAJA 36, 83-300 Kartuzy, powiat: kartuski, woj: pomorskie
Zakres obowiązków: Pokojówka. Sprzątanie pokoi w hotelu - 1/4 etatu. praca w wolne dni również
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 0.25
Zmianowość: inna
Liczba godzin pracy w tygodniu: 10
Data rozpoczęcia: 10.08.2020
Wynagrodzenie brutto: 650 - 1 000 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania pożądane
Wykształcenie:
  • podstawowe, brak
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: MIŁOSZ MARCIN MIŁOSZ
    Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
    Adres: Mściwoja II 4, 83-300 Kartuzy, powiat: kartuski, woj: pomorskie
    Osoba do kontaktu: Katarzyna Kąkol
    Numer telefonu: 586940936
    E-mail: [email protected]
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: cv lub skierowanie
    Sposób kontaktu
    przekazania dokumentów:
    Obsługa urządzeń biurowych kserowanie, kompletowanie i porządkowanie dokumentów dot. poszczególnych spraw. -przygotowywanie korespondencji do wysyłki -udział w prowadzeniu postepowań dot. orzecznictwa -porzadkowanie dokumentacji dot. poszczególnych spraw w archiwum -wykonywanie innych obowiazków i poleceń zwiazanych z funkcjonowaniem PCPR
    StPr/20/0862
    data rozpoczęcia pracy od 10.08.2020
    wynagrodzenie od 1 057,6 PLN

    pielegnacja twarzy, henna brwi i rzęs pielegnacja ciała pedicure i hybryda przedłużanie paznokci żelowych hybryda i manicure przekłuwanie uszu
    StPr/20/0868

    1.Zapoznanie się ze Statutem Powiatu Kartuskiego, Regulaminem Organizacyjnym Starostwa , Regulaminem Pracy, Instrukcja kancelaryjna dla organów powiatu, oraz aktami obowiązującymi w Wydziale Komunikacji 2.Pomoc przy przyjmowaniu oraz wysyłce korespondencji dla potrzeb Wydziału oraz uzupełnianie spraw w bazie danych Wydziału Komunikacji 3. Udzielania pomocy: 1) prowadzeniu rejestru przedsiębiorców prowadzących ośrodki szkolenia kierowców i instruktorów praw jazdy, 2) przy czynnościach związanych z czasową rejestracja pojazdów, wydawaniem pozwoleń czasowych, tablic rejestracyjnych oraz znaków legalizacyjnych i nalepek kontrolnych, 2) przy wydawaniu kart parkingowych dla inwalidów, 3) przy rejestrowaniu pojazdów oraz przy wydawaniu tych dokumentów, 4) przy wydawaniu stosownych zaświadczeń potwierdzających dane pojazdu i właściciela, 5) przy wydawaniu licencji na przewóz osób pojazdem osobowym oraz zaświadczeń na publiczny transport zbiorowy. 4. Archiwizacja dokumentów komunikacyjnych, a przede wszystkim akt kierowców pojazdów. 5. Pomoc przy wprowadzaniu danych w systemie elektronicznym pn. Centralna Ewidencja Pojazdów i Kierowców oraz przy zamieszczaniu danych dot. przedsiębiorców prowadzących ośrodki szkolenia kierowców w Portalu starosty prowadzonego przez Polską Wytwórnię Papierów wartościowych S.A.
    StPr/20/0856

    przeszkolenie w zakresie BHP Zapoznanie się z obowiazującym regulaminem pracy Zapoznanie sie z obiegiem dokumentacji w ARiMR oraz KPA Obsługa sprzętu biurowego Pomoc w archiwizacji dokumentów zgnie z RWA Pomoc w zakresie czynności zwiazanych z przyjmowaniem oraz dystrybucją korespondencji.
    StPr/20/0857

    Kierowanie ciągnikiem siodłowym. Prace przeładunkowe
    StPr/20/0854
    data rozpoczęcia pracy od 11.08.2020
    wynagrodzenie od do 2 800 PLN

    Pokojówka. Sprzątanie pokoi w hotelu - 1/4 etatu. praca w wolne dni również
    StPr/20/0849
    wynagrodzenie od 650 - 1 000 PLN

    Przygotowywanie posiłków: mięsa ryb,sałatek, surówek, zakąsek, dań z karty menu. Praca w systemie dwa dni pracy 12:00-21:00 i dwa dni wolne
    StPr/20/0851
    wynagrodzenie od 3 000 - 4 000 PLN

    opieka nad dziećmi niepełnosprawnymi podczas przewozu: miejsce zamieszkania - placówka oświatowa - miejsce zamieszkania; pomoc podczas wsiadania i wysiadania dziecka do pojazdu (wniesienie i wyniesienie z/do pojazdu w przypadku dziecka poruszającego się na wózku inwalidzkim) i przypięcie go pasami bezpieczeństwa; odprowadzanie dziecka do/z placówki oświatowej (dowiezienie w przypadku dziecka poruszającego się na wózku) z/do pojazdu; praca wykonywana na terenie powiatu kartuskiego
    StPr/20/0836
    data rozpoczęcia pracy od 01.09.2020
    wynagrodzenie od od 2 700 PLN

    -prowadzenie bieżącej pracy biura -prowadzenie rejestrów szkoleń -wypisywanie zaświadczeń -prowadzenie i zakładanie akt osobowych -powadzenie dokumentacji pracowniczej -obsługa urządzeń biurowych komputera, ksero, scan
    StPr/20/0826
    data rozpoczęcia pracy od 03.08.2020