Nauczyciel teoretycznych przedmiotów zawodowych- Mechanicznych

Nr oferty: StPr/20/1010Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Kartuzach

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Mściwoja II 24, 83-300 Kartuzy, powiat: kartuski, woj: pomorskie
Zakres obowiązków: Nauczyciel teoretycznych przedmiotów zawodowych - mechanicznych Umowa zawarta na czas określony lub nieokreślony.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 18
Data rozpoczęcia: 02.09.2020
Wynagrodzenie brutto: 2 800 - 4 046 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne, kierunek: Wyższe zawodowe
    Wymagania pożądane
    Uprawnienia:
    • Przygotowanie pedagogiczne
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: ZESPÓŁ SZKÓŁ TECHNICZNYCH IM. FLORIANA CEYNOWY W KARTUZACH
      Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
      Adres: Mściwoja II 4, 83-300 Kartuzy, powiat: kartuski, woj: pomorskie
      Osoba do kontaktu: Katarzyna Kąkol
      Numer telefonu: 586940924
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: skierowanie
      Sposób kontaktu
      przekazania dokumentów:
      Krawiec
      StPr/20/1116
      data rozpoczęcia pracy od 12.10.2020
      wynagrodzenie od od 2 600 PLN

      Robotnik robotnik budowlany
      StPr/20/1133

      Zaznajomnienie się ze strukturą organizacyjną, regulowaniem pracy, zapoznanie ze specyfiką pracy w sklepie odzieżowym sieci "Tifo" Zapoznanie z obsługą programu sprzedażowego, obsługiwanie nabywcy sprzedawanych towarów w punkcie sprzedaży, przyjmowanie i rozpatrywanie reklamacji. Dbanie o wizerunek punktu sprzedaży oraz jakość obsługi klientya. przygotowywanie przyuczenie do obsługi kasy iskalnej i terminala płatniczego pod nadzorem opiekuna.
      StPr/20/1137
      data rozpoczęcia pracy od 15.10.2020
      wynagrodzenie od 1 440 PLN

      Zapoznanie się z wyrobami drewno pochodnymi, charakterystyka, nauka obsługi sprzętów stosowanych do obróbki i cięcia produktów, programów obsługi maszyn.
      StPr/20/1104

      -przyjmowani, przechowywanie, zabezpieczanie i ewidencjonowanie okumentacji archiwalnej Sądu Rejonowego w Kartuzach, - klasyikacja, porzadkowanie i sporzadzanie spisów dokumentacji niearchiwalnej, -przygotowywanie okumentacji niearchiwalnej do brakowania, -przygotowywanie i przekazywanie okumentacji archiwalnej do Archiwum Państwowego w Gdańsku, -bieżące wypożyyczanie dokumentacji przechowywanej w archiwum zakładowym,prowadzenie ewidencji wypozyczeń.
      StPr/20/1108
      data rozpoczęcia pracy od 01.11.2020
      wynagrodzenie od od 1 800 PLN

      Odśnieżanie, utrzymanie czystości na terenie zielonym, zamiatanie, prace porządkowe. Praca w terenie gmina Kartuzy
      StPr/20/1094
      data rozpoczęcia pracy od 01.01.2021
      wynagrodzenie od od 2 800 PLN

      -obsługa spraw związanych z przyznaniem pomocy finansowej w ramach płatności bezpośrednich, działań PROW oraz pomocy krajowej, -sporządzanie zleceń płatności oraz dokumentów płatniczych, -przygotowywanie raportów na potrzeby monitoringu rzeczowego i sprawozdawczości w zakresie płatności w ramach systemów wsparcia bezpośredniego oraz pozostałych płatności realizowanych przez wydział, -udzielanie informacji dotyczących instrumentów wsparcia obsługiwanych przez ARiMR,
      StPr/20/1463
      data rozpoczęcia pracy od 02.11.2020
      wynagrodzenie od od 2 700 PLN

      Wznoszenie budynków od podstaw. Praca w terenie
      StPr/20/1077
      data rozpoczęcia pracy od 01.10.2020
      wynagrodzenie od od 17 PLN

      Szliowanie metalowych konstrukcji, montowanie
      StPr/20/1078
      wynagrodzenie od 1 360 - 2 720 PLN

      opieka nad dziećmi (o 10-18 lat) pomoc w nauce (odrabianie prac domowych) i rozwijaniu zainteresowań i organizacja czasu wolnego.
      StPr/20/1069
      wynagrodzenie od 2 750 - 4 300 PLN