Jak co roku zapraszamy naszych Czytelników do zabawy – tworzymy galerię Waszych choinek. Wystarczy wysłać nam zdjęcie swojego przystrojonego drzewka: małego, dużego, świerkowego czy jodłowego. Jest jeden warunek - choinka nie może być sztuczna.
Wszystkie fotografie będą bieżąco publikowane na łamach naszego portalu. Spośród nadesłanych zdjęć wylosujemy trzy, których autorzy otrzymają przyrodnicze nagrody-niespodzianki ufundowane przez Nadleśnictwo Kartuzy.
Z jednego adresu e-mail można przysłać tylko jedno zdjęcie. Każdy mail, prócz zdjęcia, zawierać musi imię nadsyłającego, miejscowość oraz numer telefonu (potrzebny jedynie do kontaktu w razie wylosowania). Nadesłanie zdjęcia jest jednoznaczne ze zgodą na jego publikację oraz potwierdzeniem posiadania praw autorskich do fotografii.
Fotografie słać można do środy, 26 grudnia do godz. 20.00 na adres: [email protected].
Zdjęcia umieszczane są w poniższej galerii.
5 2
WESOŁYCH ŚWIĄT!!!
życzę Ja ;)
9 9
Nie może być sztuczna?! To jest dyskryminacja!!! KONSTYTUCJA!!! KONSTYTUCJA!!!
4 18
Czy redaktor nie ma ambitniejszych tematów dla Czytelników Expresu ? Może trzeba trochę wysiłku włożyć Panie Redaktorze ?
5 3
Wszystkie piękne ale liczy się pomysł, więc bałwanek za oknem zachwycony panienką, przebija wszystkie. Dla Ex Kasz. podziękowanie za świąteczną zabawę, bo tak trzeba traktować ten konkurs.
4 14
Wszystkie te wasze choinki to nic innego jak "Targowisko próżności " ,czy te wasze choinki sprawią, że staniecie się lepszymi ludźmi!
9 0
Człowiek wrażliwy na piękno zawsze staje się lepszy ???? Proponuję spróbować, nie boli, a może zdecydowanie pomóc. Wesołych świąt życzę.
5 3
Oj biedny jesteś ludku,szanuj tradycje zabawę a jak nie to sie nie udzielaj.
2 10
Sztuczna to się jedynie na opał nadaje.
3 2
Ty chcesz te druty palić ?
1 1
Co to za straszki
Naruszono regulamin portalu lub zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.
2 0
O tym czy choinka jest piękna przesądza to, jaką AURĘ oraz MAGIĘ ona wokół siebie roztacza.
Jeżeli z codziennego pokoju potrafi zrobić miejsce "zaczarowane" - bo promieniuje świątecznym duchem, to znaczy, że zasługuje na nazwę "PIĘKNEJ". U ludzi to się nazywa CHARYZMA.
0 1
Ty co Ty kurde piłeś albo brałeś?
1 0
a ty jużeś swoje gumofilce wypastował na święta i kołtuna żeś se podstrzygł ??
2 0
Choinki piękne, tylko pusto na ścianach....
0 0
... których nie powstydziłaby się żadna remiza OSP, ale tylko jedno drzewko, którego nie powstydził by się żaden ambasador w swoim salonie. Wygodnie sobie stoi i zachwyca !
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu expresskaszubski.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz