Zamknij
REKLAMA

Glincz. Organizują piknik charytatywny, by pomóc pogorzelcom w odbudowie domu

11:48, 22.05.2022 | oprac.W.D.
Skomentuj fot.kolaż.oprac.W.D.
REKLAMA

Sołectwo Glincz organizuje w najbliższą środę piknik rodzinny, podczas którego zbierane będą środki, które mają umożliwić ośmioosobowej rodzinie przeprowadzenie remontu domu zniszczonego w pożarze. 

Pożar, do którego doszło pod koniec kwietnia w Glinczu wybuchł na parterze budynku mieszkalnego. Straty spowodowane przez ogień oszacowano na około 550 tys. zł. Ośmioosobowa rodzina wyszła z domu w porę, ale zostali tylko z tym, co mieli na sobie. 

Remont budynku przekracza możliwości poszkodowanych. Stąd apel o pomoc. W sieci trwa zbiórka na remont budynku - wystarczy wejść na stronę szczytny-cel.pl.

[ZT]40066[/ZT]

Ale już 25 maja sołectwo Glincz organizuje piknik charytatywny. Będą konkurencje rodzinne, atrakcje dla dzieci i licytacje, z których całkowita kwota zostanie przekazana mieszkańcom Glincza, którzy potrzebują wsparcia na remont domu zniszczonego w pożarze. 

Osoby, które nie będą mogły wziąć udziału w festynie, a chciałyby wesprzeć poszkodowaną rodzinę także mogą to zrobić. 

Chcemy ułatwić Państwu udział w licytacjach, umożliwiając wpłatę przelewem. Zdajemy sobie sprawę, że nie każdy będzie mógł dołączyć do nas w dniu festynu, a chciałby dołożyć swoją cegiełkę. Dodatkowo zapraszamy i prosimy o wpłaty wszystkich darczyńców, którym nie jest obojętny los naszych sąsiadów. Pragniemy także poinformować, iż wszystkie pieniądze, które zostaną zebrane w naszej akcji będą niezwłocznie przekazane pogorzelcom - informują organizatorzy. 

Można wziąć udział w licytacjach prowadzonych tutaj.

Nasi poszkodowani mieszkańcy Glincza, są osobami skromnymi, zawsze uśmiechniętymi, nigdy nie prosili o pomoc. W obecnej sytuacji jednak trzeba i warto im pomóc! W 2020r. podczas budowy domu Oli i Jasia, pokazaliśmy jako społeczność, że obojętnie ile kilometrów nas dzieli, wszyscy jesteśmy sąsiadami. Teraz przed nami równie trudne zadanie, któremu i tym razem na pewno sprostamy! Łącząc siły i okazując serce możemy pomóc tej rodzinie w powrocie do normalności i odbudowie spalonego domu - informują organizatorzy.

(oprac.W.D.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (2)

UżytkownikUżytkownik

Naruszono regulamin portalu lub zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.


Brawo!Brawo!

9 0

Pani Sołtys Glincza potrafi łączyć mieszkańców w dobrych celach. Nie potrzebuje do tego partii politycznych o wątpliwej reputacji, nie potrzebuje marnych doradców. Widać zależy jej na każdym skrawku sołectwa i na każdym człowieku. W naszym sołectwie niestety rządzi ktoś o maleńkim rozumku i jeszcze mniejszym sercu. 14:33, 22.05.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%