Zamknij
REKLAMA

Kartuzy. Zdrowo, smacznie i lokalnie. Wkrótce targ ekologicznych produktów

10.34, 16.09.2022 M.Dz.
Skomentuj fot. archiwum/M.Dz.
REKLAMA

W sobotę 24 września na kartuskim Rynku pojawią się stoiska z bogactwem smaków, zapachów i kolorów. Swoje certyfikowane przetwory, warzywa, owoce, miody, jaja i inne produkty sprzedawać będą tutaj właściciele ekologicznych gospodarstw. Nie zabraknie też innych atrakcji.

Już po raz szesnasty w Kartuzach zorganizowane zostaną Targi Produktów Ekologicznych. Rynek w Kartuzach zamieni się w miejsce pełne warzyw, owoców, przetworów, serów, wędlin, miodów i innych pysznych, certyfikowanych produktów z regionu.

Swoje stoiska będą miały także lokalne Koła Gospodyń Wiejskich, które sprzedawać będą swoje wypieki, przetwory, zupy i inne dania. Będzie można kupić naturalne kosmetyki, a także porozmawiać ze specjalistami m.in. na temat ochrony przyrody czy produkcji certyfikowanej żywności. 

Przewidziano atrakcje dla najmłodszych, a także koncert zespołu Słowiańska Dusza. 

Wydarzenie rozpocznie się o godz. 10.00, zakończy około godz. 14.00. 

(M.Dz.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

Obserwator 2Obserwator 2

6 0

Popieram powinniśmy się zdrowo odżywiać nasze społeczeństwo z roku na rok na potęgę tyje.Osoby szczuple ladniej młodziej wygladaja nie mówiąc o palaczach wyszuszonych przez papierosy i nadmiernie spożywajacej alkohol.Mlode dziewczyny kilkanaście lat temu rzadko spotykało się grube teraz połowa dziewcząt już ma nadwage podobnie u płeci przeciwnej skutkiem otyłości będą problemy z zajcie w ciążę problemy zdrowotne z chorobami krążenia,cukrzyca ,cholesterolem czy rakiem tzw,choroby cywilizacyjne spożywanie nadmiaze produktów tłuszczowych i brakiem ruchu uprawiania sportu skracamy sobie życie. 12:25, 16.09.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%