Wigilia to czas, który wielu osobom kojarzy się z rodzinnym ciepłem i wspólnotą. Z myślą o tych, którzy w tym szczególnym dniu pozostają sami, w Żukowie zorganizowane zostanie świąteczne spotkanie wigilijne dla osób samotnych.
Wydarzenie odbędzie się 24 grudnia 2025 r. w godzinach 10:00-12:00 na terenie Parafii Wniebowzięcia NMP w Żukowie. Organizatorami są wspólnie: Koło Gospodyń Wiejskich w Żukowie oraz Parafialny Zespół Caritas, które od lat angażują się w pomoc lokalnej społeczności.
- Spotkanie ma na celu stworzenie życzliwej przestrzeni dla osób, które chciałyby przeżyć wigilijny poranek w towarzystwie innych - podkreślają organizatorzy.
W programie przewidziano tradycyjne dzielenie się opłatkiem, świąteczny poczęstunek oraz czas na rozmowę i wspólne przeżywanie wyjątkowej atmosfery Bożego Narodzenia.
Organizatorzy zachęcają do wcześniejszego potwierdzenia udziału. Zgłoszenia przyjmowane są pod numerem telefonu 667 488 024.

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu expresskaszubski.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz