Zamknij
REKLAMA

Wieżyca. Zlot miłośników mitsubishi

10:27, 20.08.2019 | W.D
REKLAMA
Skomentuj
fot.nadesłane/Klub Mitsumaniaków

W dniach 30.08 - 01.09 w Wieżycy organizowany jest ogólnopolski, doroczny zlot miłośników marki samochodów Mitsubishi. Organizatorem wydarzenia jest Klubu Mitsumaniaków.

Jest to już XVII takie wydarzenie w Polsce. Każdego roku setki osób z klubu spotykają się w innym miejscu kraju, zawsze na terenach malowniczych i wartościowych pod względem przyrodniczym i historycznym, cechujących się bogatą kulturą regionalną i wieloma miejscami wartymi zwiedzenia.

Tym razem zlot odbędzie się na Kaszubach. Impreza ma charakter rodzinny. Oprócz konkursów i zabaw na świeżym powietrzu odbywają się prezentacje najciekawszych egzemplarzy samochodów marki Mitsubishi, szkoła bezpiecznej jazdy, szkolenia ratownicze oraz koncerty i zabawy przy muzyce. Planowany jest również przejazd setek aut okolicznymi drogami.

(W.D)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (2)

Mi Ma MeMi Ma Me

2 1

Tak się złożyło, że w życiu jeżdżę tylko trzema markami samochodów: MITSUBISHI, MAZDA, MERCEDES. Obecnie już tylko czwartym z kolei MITSU, które nie zawiodły mnie w żadnych warunkach. Szerokiej drogi .... 20:07, 20.08.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

..........

3 0

A może konkretnie, gdzie w Wierzycy - Koszałkowo? 07:56, 22.08.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© expresskaszubski.pl | Prawa zastrzeżone