Zamknij
REKLAMA

Żukowo. Orszak Trzech Króli w podobnej formule, co przed rokiem

10:41, 04.01.2022 | M.Dz.
Skomentuj fot. archiwum/Parafia pw. Miłosierdzia Bożego w Żukowie
REKLAMA

W Żukowie zorganizowany zostanie "kameralny" Orszak Trzech Króli. Odbędzie się w kościele pw. Miłosierdzia Bożego - rozpocznie się mszą św., a po niej przedstawione zostaną scenki orszakowe, będzie też wspólne kolędowanie. 

W tym roku, podobnie jak w 2021 r., ze względu na pandemię wirusa Orszak Trzech Króli w Żukowie odbędzie się w kameralnym gronie, tylko w kościele. W czwartek 6 stycznia o godz. 12.00 odprawiona zostanie msza św., po której zgromadzeni zobaczą scenki orszakowe.

- Następnie wraz z Trzema Królami, oddamy pokłon Jezusowi, poprzez wspólny śpiew naszych pięknych polskich i kaszubskich kolęd, z towarzyszeniem  Żukowskiej Orkiestry Dętej. Bardzo prosimy, aby już na mszę św. przybyć w stroju orszakowym – możemy przebrać się np. za Aniołka, Pasterza czy Rycerza. Mile widziane są stroje regionalne - zachęca parafia pw. Miłosierdzia Bożego w Żukowie.

(M.Dz.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (2)

AntyfaszystaAntyfaszysta

1 0

Facebook usunął stronę Konferencji za mowę nienawiści i dezinformacje n.t. covid19. Koledzy #Kankowskiego już beczą? Co z sołtyską vel "zryry beret"? Rozpacz? 18:01, 06.01.2022

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

Ma byćMa być

1 0

Konfederacji 18:20, 06.01.2022


REKLAMA
0%