Zamknij
REKLAMA

Poczta balonowa — zrób wspaniały prezent najbliższym!

10:27, 24.05.2022 | materiał partnera

Szukasz inspiracji na super prezent na urodziny? A może zastanawiasz się, co podarować siostrze na narodziny dziecka lub chcesz podarować coś wyjątkowego swojej mamie na Dzień Mamy? W takim razie idealnie trafiłeś! Poczta balonowa pozwoli Ci zrobić wspaniały prezent i to na różne okazje. Zobacz, na czym to polega i dowiedz się, jak wysłać balony za pośrednictwem takiej poczty. 

Jak działa poczta balonowa? 

Z pewnością znasz pocztę kwiatową. Za to o balonowej nie słyszałeś jeszcze wcale? To nic dziwnego, ponieważ to dość nowa opcja, jeśli chodzi o Polskę. Chociaż na zachodzie jest ona jednym z najczęściej wybieranych pośredników prezentowych, to u nas dopiero zaczyna zyskiwać popularność. 

Poczta balonowa działa w bardzo podobny sposób do tej kwiatowej — tutaj także zamawiasz prezent, a poczta dostarcza go pod wybrany adres. Z tym że w tym przypadku następuje to w znacznie łatwiejszy sposób. Poczta balonowa działa bowiem online. Możesz więc zamówić taki prezent dla bliskiej osoby bez wychodzenia z domu — zupełnie jak w przypadku zwykłych zakupów internetowych.

Poczta balonowa — wybierz idealny prezent!

Poczta balonowa zapewnia bardzo duży wybór wśród wspaniałych prezentów. Oczywiście głównym bohaterem każdego z nich są balony napełnione helem. Umieszczane są one do dużego pudełka, dzięki czemu tworzą wspaniały efekt przy otwieraniu prezentu. Obdarowana osoba ma wtedy naprawdę wspaniałą niespodziankę. 

Wśród dostępnych balonów, znajdziesz modele o różnych kształtach, kolorach i wielkościach. Co więcej, możesz też wybierać spośród balonów tematycznych, a nawet stworzyć spersonalizowaną dedykację. 

To jednak nie wszystko. Swój wyjątkowy prezent możesz uzupełnić też o różne dodatki w postaci pluszowego misia, kwiatów, czy choćby słodkości. Oczywiście możesz dodać też specjalną dedykację. 

Jak wysłać balony urodzinowe za pomocą poczty balonowej? 

Chcesz zrobić balonowy prezent bliskiej osobie? To naprawdę proste. Co więc robić, gdy już skompletujesz zamówienie? W podsumowaniu zamówienia musisz oczywiście podać dokładny adres dostawy oraz ustalić jej datę oraz godzinę. To bardzo ważne, aby podać czas, w którym osoba obdarowywana na pewno będzie pod wyznaczonym adresem — w przeciwnym razie niespodzianka nie będzie aż tak imponująca. I co później? Teraz wystarczy już właściwie tylko opłacić zamówienie. Gdy tylko płatność zostanie zaksięgowana, paczka zostanie wysłana. A więc nie czekaj, sprawdź pocztę balonową już dziś!

(materiał partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%