Zamknij
REKLAMA

Pożycz pieniądze przez internet – nie tylko od banku

13:06, 11.04.2019 | Materiał Partnera

Potrzebujesz dodatkowej gotówki? Dzisiaj pożyczkę można otrzymać również bez wychodzenia z domu – całkowicie przez internet. Kto oferuje pożyczki internetowe?

Na zakupy, na wycieczkę, na organizację przyjęcia, na leczenie czy też na pokrycie rachunków – pożyczkę możemy zaciągnąć na dowolny cel. Teraz, aby otrzymać pieniądze, nie trzeba nawet wychodzić z domu.

Pożyczki internetowe są obecnie bardzo popularne i wybierane coraz chętniej zarówno przez osoby prywatne, jak również przez przedsiębiorców. Kto może zaoferować nam pożyczki on-line? Sprawdź teraz z serwisem internetowym http://osrodeksawa.pl/ i weź pożyczkę przez internet!

Pożyczki internetowe od banku

Pożyczki on-line przede wszystkim oferują nam banki. Najprościej możemy otrzymać pożyczkę internetową od swojego banku – często wystarczy tylko zalogować się na swoje konto i tam wypełnić krótki wniosek. Pieniądze będą do dyspozycji już w kilka minut!

Internetowe pożyczki gotówkowe oferowane przez banki mogą sięgać nawet kilkudziesięciu tysięcy złotych. Okres spłaty wynosi wtedy na ogół od kilku miesięcy do kilku lat – maksymalnie do 10 lat zależnie od pożyczki.

Nie musimy dostarczać żadnych dokumentów potwierdzających dochody – bank oblicza naszą zdolność kredytową na podstawie informacji o wpływach i wydatkach z rachunku.

Dokładne wiadomości o pożyczce on-line w swoim banku możemy znaleźć po zalogowaniu się na swoje konto.

O pożyczkę on-line możemy ubiegać się również w innym banku niż w tym, w którym posiadamy rachunek. W tym przypadku jednak uzyskanie środków będzie jednak bardziej złożone, ponieważ będziemy musieli dodatkowo przejść weryfikację tożsamości, na przykład przez wykonanie przelewu.

Pożyczka internetowa od pozabankowej firmy pożyczkowej

Po pożyczkę on-line można udać się także na stronę pozabankowej firmy pożyczkowej, czyli tak zwanego parabanku. Firmy te oferują swoim klientom dwa główne rodzaje pożyczek, a mianowicie:

  • chwilówki – pożyczki udzielane na okres miesiąca, na niewielkie sumy
  • pożyczki ratalne – oferowane na większe sumy, z płatnością w comiesięcznych ratach

Aby otrzymać pożyczkę on-line od parabanku, musimy spełnić określone wymagania, ale na ogół nie musimy przedstawiać dokumentów, na przykład zaświadczenia z pracy.

Pożyczki pozabankowe są niekiedy tańsze niż pożyczki bankowe, zwłaszcza dla nowych klientów. Precyzyjne wiadomości o kosztach można znaleźć na stronach firm pożyczkowych.

Pożyczka internetowa społecznościowa

Trzecim typem opisywanych przez nas pożyczek on-line są pożyczki społecznościowe lub społeczne.

Pożyczki te, które bazują na social lendingu, polegają uzyskaniu środków od prywatnych inwestorów, którzy razem wpłacają środki na pożyczkę dla pożyczkobiorcy za pośrednictwem specjalnego serwisu internetowego. Pożyczkobiorca wystawia wtedy swoją aukcje pożyczkową.

Pożyczki społecznościowe nie cieszą się tak dużym zainteresowaniem jak pożyczki bankowe i pozabankowe od firm pożyczkowych, niemniej jednak także warto o nich pamiętać w kontekście pożyczek dostępnych on-line.

(Materiał Partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
© expresskaszubski.pl | Prawa zastrzeżone