Zamknij
REKLAMA

Domki letniskowe - udane wakacje na działce na wyciągnięcie ręki!

18:36, 24.04.2019 | materiały partnera

Udane wakacje na działce to marzenie każdego z nas, jeżeli oczywiście posiadamy działkę oraz chęci do spędzania czasu w ten pomysłowy sposób. Niestety, Polska cierpiała do tej pory na niedobór domków letniskowych z prawdziwego zdarzenia. Ich rolę przez wiele lat zajmowały prowizoryczne chatki, pozbawione komfortu i faktycznej osłony przed warunkami pogodowymi.

Na szczęście czasy się zmieniają. Wraz z nimi przyszedł również moment na to, by amatorskie chatki o urodzie baraków wojskowych również usunęły się na dobre w cień. Nowoczesne domki letniskowe, znane dotychczas wyłącznie ze Skandynawii oraz krajów zachodnich zawitały do Polski. Ich przykłady można znaleźć na stronie producenta: http://www.domyjuhas.pl/oferta/domy-letniskowe .

Jak tworzony jest typowy domek letniskowy?

Każdy projekt jest indywidualnie konsultowany z klientem, podobnie jak w przypadku... prawdziwego domu. Procedura jest bardzo podobna, co tylko udowadnia, z jaką dokładnością i sumiennością do sprawy podchodzą firmy takie jak Domy Juhas. Niektóre elementy domków zawsze mają jednak wspólny mianownik. Elementy drewniane zawsze łączy się przy pomocy gwoździ, śrub i blach kątowych. Blachodachówka służy jako pokrycie dachu, zaś stolarka okienna składa się z okien Drutex  PCV, dodatkowo będąc wyposażonymi w szybę niskoemisyjną. Wypełnienie wełną w celu ocieplenia to tylko jeden z wielu przykładów udogodnień. Dostępne są także wodoodporne płyty, tarasy czy balkony. Warto zapytać, jakie domki letniskowe producent może nam zaoferować. Jak widać, ten typ domków jest bardzo rozwinięty pod każdym względem, dlatego segment ten zyskuje na wartości niemal każdego roku.

Domki letniskowe to świetna inwestycja na długie lata. Wiele osób potwierdza niesłychaną wytrzymałość tego typu budowli, można więc śmiało zakładać, że wytrzymają kilkanaście lat dłużej, niż własnoręczne domki z płyty pilśniowej czy przyczepy kempingowe. Korzystać z nich możemy co roku lub nawet częściej. Znane są przykłady osób, które zrezygnowały ze swych mieszkań na rzecz... domków letniskowych.

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)
© expresskaszubski.pl | Prawa zastrzeżone