Zamknij
REKLAMA

Firmowa Impreza Mikołajkowa

15:24, 13.08.2019 | materiały partnera

Imprezy okolicznościowe w firmach, w których pracujemy wykroczyły już daleko poza Święto pracy i Dzień Kobiet. Dzisiejsi przedsiębiorcy starają się przenieść klimat możliwie największej ilości okazji do świętowania na łono firmowe, by w ten sposób zintegrować pracowników i stworzyć miły i rodzinny klimat w miejscu pracy. Od niedawna wiele mówi się o firmowych imprezach mikołajkowych. Dotychczas najczęściej pomijane w takich strukturach święto zwraca uwagę coraz większej ilości pracodawców. Czy jest to dobry trend? Jak najlepiej spędzić ten dzień ze swoimi pracownikami?

Tak czy nie?

Każdy powód do świętowania jest dobry, więc 6 grudnia warto dać pracownikom dzień na odetchnięcie, a może nawet zafundować im jakąś małą przyjemność. Mikołajki to co prawda nie wigilia, ale w dalszym ciągu może być to doskonały moment do tego, by nieco bardziej scalić i zbliżyć do siebie zespół. Taki dzień można rozegrać na kilka sposobów, a każdy zależy od ilości ludzi i ogólnego klimatu panującego w danym miejscu pracy.

Na spokojnie, ale w miłej atmosferze

Najpopularniejszą obecnie tradycją jest impreza składkowa, na którą zrzucają się wszyscy pracownicy wraz z szefem. Dobre jedzenie, słodycze i drobne upominki od każdego dla każdego to zawsze przyjemny i miły akcent na zakończenie roku. Bardzo miłym okiem pracownicy spojrzą na szefa, który „szarpnie” się na bardziej oryginalne upominki dla swoich pracowników w postaci np. karty podarunkowej do księgarni, sklepu kosmetycznego i tym podobnych – zależnie od płci i gustu danej osoby.

Jak się bawić, to się bawić!

Jeśli trafia się nam nieco bardziej przebojowy szef, to impreza mikołajkowa może potoczyć się nieco inaczej. Coraz częściej pracownicy spędzają ten dzień na gokartach, grając w kręgle, a czasami nawet próbując wydostać się z Escape Roomu. Bardziej zaprawieni mogą skorzystać z domów strachów, ale obecny bardzo wysoki poziom takich rozrywek sprawia, że nie wszystkie nerwy mogą okazać się wystarczająco mocne.

Dzieci? Jak najbardziej!

Fenomenalnym pomysłem jest zaproszenie na tę okazję także pociechy pracowników firmy. Odpowiednio dobrana agencja eventowa zapewni moc atrakcji maluchom – począwszy od zajęć manualnych po tradycyjne spotkanie ze Świętym Mikołajem. Hostessy przebrane za elfy będą towarzyszyć najmłodszym, zabawiać ich i dbać o ich bezpieczeństwo. Jest to także najlepszy sposób na pokazanie naszym dzieciom swojego miejsca pracy i spędzenie z nimi naprawdę niezapomnianych chwil.

Firmowe Mikołajki polecamy każdej firmie, która chce zadbać o wysokie morale w zespole.

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
© expresskaszubski.pl | Prawa zastrzeżone