Zamknij
REKLAMA

Jak przygotować ofertę deweloperską na targi nieruchomości?

12:37, 20.03.2020 | materiały partnera

 Obecność na targach nieruchomości jest dla każdego dewelopera z danego regionu bardzo ważna. Można na nich pozyskać nowych klientów, dlatego trzeba odpowiednio zaprezentować swoją ofertę. Choć wiele osób obecnie szuka jej w Internecie, to jednak możliwość dopytania o szczegóły czy obejrzenia pełnej oferty jest dla wielu klientów biznesowych i indywidualnych wystarczającym powodem, by wybrać się na takie wydarzenie. Potrzebna będzie dobra reklama wizualna dlatego, jeszcze przed zgłoszeniem się na targi, warto zadbać o wizualizacje 3D, które podkreślą atuty budynku. Są one okazją do uwiarygodnienia swojej inwestycji i sposobem na przyciągnięcie większej ilości klientów. Jednak to nie jedyne możliwości aktywnej promocji.     

Digital Signage, czyli daj się poznać na telebimach, przystankach i w środkach transportu

Wydarzenia takie jak targi nieruchomości są aktywnie reklamowane w miastach, gdzie się odbywają. Jedną z form promocji może być digital signage, czyli multimedialna reklama na telebimach, przystankach, w miejscu odbywania się targów czy w środkach transportu. W tym przypadku także przydadzą się wizualizacje dla deweloperów, które mogą być elementem spotu. Potrzebne będą również zdjęcia z wykonanych inwestycji, które dodatkowo zachęcą do udziału w targach. 

Virtual reality, czyli spacer po przyszłym mieszkaniu

Na targach nieruchomości szuka się ciekawych form promocji, które przyciągną potencjalnych kupców mieszkań od deweloperów. Oczywiście na stanowisku powinny znaleźć się tradycyjne ulotki informujące o ofercie. Jednak można zdecydować się na coś nowoczesnego i innowacyjnego. Virtual reality, czyli gogle wirtualnej rzeczywistości mogą posłużyć do multimedialnego spaceru po przyszłym mieszkaniu. Oczywiście trzeba przygotować wcześniej wizualizacje wnętrz. Niewątpliwie taka forma przedstawienia przyszłej inwestycji obudzi większą ekscytację w potencjalnych klientach, gdyż będą mogli niemal realnie zajrzeć w każdy kąt. Oczywiście to nie to samo, co oglądanie mieszkania na własne oczy, jednak zdecydowanie więcej niż spoglądanie na niewiele ukazujące rzuty pomieszczeń w planowanej zabudowie.     

Oczywiście trudno samodzielnie przygotować taką wizualizację. Aby rzeczywiście budziła podziw, warto zlecić jej wykonanie firmie, która zajmuje się tym od dłuższego czasu. Można określić swoje oczekiwania względem projektu, ustalić styl, w jakim ma być ukazana wizualizacja wnętrza, pasujący do koncepcji wyglądu elewacji poszczególnych domów czy bloków.

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
© expresskaszubski.pl | Prawa zastrzeżone