Zamknij
REKLAMA

Sytuacja na rynku pracy po pandemii ma szansę diametralnie się zmienić. Szkolenia zawodowe online mogą zadecydować o Twojej konkurencyjności

12:33, 07.05.2020 | materiały partnera

Epidemia COVID-19 wywołuje wzrost bezrobocia na świecie. Prognozy dla Polski w tym zakresie są podobne. Jak poinformowała w jednym z wywiadów dla Polskiego Radia 24 minister pracy, rodziny i polityki społecznej Marlena Maląg, przewiduje się, że stopa bezrobocia w Polsce będzie rosnąć, osiągając poziom 9 - 10% na koniec 2020 roku. Czy można przygotować się na tak negatywne skutki wybuchu epidemii? Stawiając na samodoskonalenie i rozwój zawodowy możesz zwiększyć swoją konkurencyjność na rynku pracy. A obecnie najbezpieczniej dokształcać się online.

Jakie szkolenie online wybrać?

Oferta szkoleń online jest obecnie imponująca. Nietrudno pogubić się w tym gąszczu propozycji. Z pewnością godne uwagi są te, organizowane przez doświadczone firmy szkoleniowe, za którymi stoją eksperci dysponujący nie tylko specjalistyczną wiedzą, ale i bogatą praktyką zawodową. Tego typu szkolenia znaleźliśmy na https://www.szkolenia-semper.pl/webinarium-szkolenie-online. Poza szerokim wyborem tematycznym, na zdecydowany plus przemawia fakt, że organizator udostępnia pełny program organizowanych szkoleń wraz z korzyściami, jakich dostarcza udział w konkretnym kursie. Dzięki temu łatwiej się przekonać, że wybrane szkolenie jest "uszyte na miarę" naszych potrzeb w zakresie wiedzy i konkretnych kompetencji. Dodatkowo, proponowane szkolenia organizowane są w formie webinariów. To zdecydowana przewaga, bowiem uczestniczysz w szkoleniu "na żywo", widzisz i słyszysz trenera, możesz zadawać mu pytania. Szkolenie ma poza tym konkretny harmonogram i ramy czasowe, dzięki czemu mobilizacja do pracy w domu jest zdecydowanie prostsza.

Czym kierować się w wyborze kursu online?

Elementem decydującym powinna być z pewnością renoma firmy szkoleniowej organizującej konkretne zajęcia (przydatne będą referencje, czy opinie innych uczestników zajęć). Przygotowanie kursu online jest obecnie na tyle proste, że może je zorganizować niemal każdy. W ten sposób niestety łatwo natknąć się na szkolenie słabej jakości lub przygotowane przez osobę bez stosownych kwalifikacji. Sięgając po ofertę solidnej firmy szkoleniowej zyskujesz pewność, że zostaniesz poważnie potraktowany i nie wyrzucisz pieniędzy w błoto, a zdobyta wiedza zaprocentuje, np. poprzez rozwój Twojej kariery zawodowej lub zdobycie przewagi konkurencyjnej na rynku pracy. Co więcej, profesjonalni organizatorzy szkoleń online udostępniają swoim kursantom materiały szkoleniowe i zapewniają dodatkowe konsultacje już po ukończeniu szkolenia.

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA