Zamknij
REKLAMA

ECRK Lex – nowoczesne szkolenia

00:00, 11.05.2020 | materiały partnera

ECRK Lex to firma, która powstała kilka lat temu, by pomagać szkolić się ambitnym pracownikom oświatowym i uzupełniać ich wiedzę z zakresu prawa administracyjnego, prawa pracy, a także specjalistycznego prawa oświatowego. W odpowiedzi na współczesne zmiany ECRK Lex działa w obszarze szkoleń online, by umożliwić dostęp do nich jak największej liczbie zainteresowanych. Szeroka oferta e-szkoleń obejmuje również wszystkie zagadnienia związane z RODO.

Szkolenia online

Szkolenia online skierowane są przede wszystkim do tych, którzy chcą umiejętnie wprowadzać przepisy prawa w zakresie działań ośrodków oświatowych, jak Rady Pedagogiczne, dyrektorzy szkół czy placówek oświatowych, ale i pracowników administracji. To jednak nie wszystko. Oferta obejmuje bowiem również instytucje zajmujące się innymi dziedzinami regulowanymi przez prawo pracy czy – przede wszystkim – prawo administracyjne. Najliczniejszą grupą szkoleniową są jednak dydaktycy. To do nich kierowane są szkolenia online dla nauczycieli.

Korzyści płynące z e-szkoleń

Korzyści, jakie płyną dla nauczycieli (ale przecież nie tylko!) z takich szkoleń online, a więc bez wychodzenia z domu, są liczne. Do najważniejszych zaliczyć należy wysoką jakość merytoryczną materiału szkoleniowego, który przygotowany jest ze starannością przez najlepszych ekspertów z danej dziedziny. E-szkolenia ECRK Lex charakteryzują się ciekawą formą prowadzenia wykładu – również z nietypowymi rozwiązaniami metodycznymi, które można przenieść na grunt swoich metod nauczania. Dla dyrektorów szkół i placówek oświatowych to niewątpliwie duża zaleta: posiadanie wykwalifikowanego personelu. Podnosi to rangę szkoły i pozwala na wprowadzanie nowoczesnych rozwiązań do działań z rozległych dziedzin. Generalną zaletą e-szkoleń ECRK Lex jest na pewno dostępność. Emitowane materiały szkoleniowe odebrać można w dowolnym miejscu i czasie, wracać do nich i przyjmować w wygodnej dla siebie formie. Fundatorów tego rozwiązania z pewnością ucieszy rozsądna, korzystna cena.

Zdalne nauczanie – wygodna alternatywa czy konieczność przyszłości?

Obecnie, ze względu na sytuację epidemiczną w Polsce i na świecie, wiele placówek jest zamkniętych, zaś nauczyciele nierzadko nieprzystosowani do alternatywnych, zdalnych sposobów na prowadzenie lekcji. W ofercie ECRK Lex znajduje się szereg szkoleń, dzięki którym zdobywa się wiedzę na temat tego, jak ciekawie prowadzić zdalne zajęcia, a także jakich rozwiązań używać chociażby do wyegzekwowania wiedzy od ucznia. To także praktyczne wskazówki, jak prowadzić lekcje online, by były one ciekawe i dobrze przez ucznia przyswojone.  

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA