Zamknij
REKLAMA

4 zasady wyboru pajacy dla niemowląt

14:30, 15.06.2020 | materiały partnera

Dziecięca garderoba wymaga przemyślanego wyboru, ponieważ strój może z łatwością podrażnić delikatną niemowlęcą skórę. Szczególnie ma to olbrzymie znaczenie, jeżeli ubrania mają bezpośrednią styczność ze skórą — dotyczy to np. pajacyków. Dlatego przekonaj się, jakie pajace dla niemowląt są najlepsze, by Twój maluch już zawsze był bezpieczny i szczęśliwy nosząc rzeczy.

Najważniejsze zasady wyboru pajacy dla niemowląt

Pajace są tak popularną częścią dziecięcej garderoby ze względu na swoją funkcjonalność, a także naprawdę uroczy wygląd. W końcu z łatwością nie tylko zmienisz pieluchę, ale też ubierzesz malucha w ubranie, które zapewni mu ciepło, a skóra będzie swobodnie oddychać. Poza tym pajace dla niemowląt są dostępne w wielu sklepach m.in. https://www.51015kids.eu/niemowlak-0-2-lat/pajace. Dzięki temu zawsze znajdziesz odpowiednie ubranie. Pamiętaj, tylko by korzystać z najważniejszych zasad w trakcie wyboru pajacy dla dzieci.

Odpowiedni materiał

Niemowlęca skóra wymaga odpowiedniego traktowania — w końcu jest tak miękka i delikatna, że tylko właściwy materiał nie zrobi jej krzywdy. Dlatego koniecznie wybieraj pajace wykonane z bawełny lub innych naturalnych tkanin. Dzięki temu skóra będzie mogła swobodnie oddychać, a Ty zapewnisz maluchowi spokojny sen i prawidłowy rozwój.

Ciekawy design

Dziecięca garderoba pełna jest uroczych wzorów i ciekawych kolorów. Dlatego pozwól sobie na odrobinę szaleństwa, a dzięki temu na pewno wybierzesz pajace dla niemowląt, które skutecznie oddają charakter malucha. Zwróć też uwagę na obowiązującą modę — w tym sezonie królują jasne pajace w zwierzęce wzory. Taki wariant na pewno doda uroku każdej dziewczynce i chłopcu.

Właściwy rodzaj

Zwróć uwagę na to, że pajace dla niemowląt występują w różnych wersjach. Dzięki temu z łatwością postawisz na model, który jest dostosowany do wieku malucha, a także do pogody i temperatury. Wśród najpopularniejszych krojów — szczególnie w pierwszym roku życia — są pajace z długim rękawem i nogawkami, które ochraniają również dziecięce stopy. Szczególnie jest to dobre rozwiązanie, jeżeli malec jeszcze nie potrafi chodzić. Gdy już odrobinę podrośnie do postaw na pajace nieochraniające stóp, tylko zakończone ściągaczem. W takim przypadku z łatwością włożysz dziecku buty, które ułatwią chodzenie i odkrywanie świata.

Funkcjonalność

W dziecięcej garderobie — tym bardziej w pierwszych latach życia — powinny znaleźć się ubrania, które można szybko ściągnąć, a przy tym ułatwiają zmianę pieluchy. W takim przypadku przebieranie malucha stanie się dla Ciebie dużo łatwiejsze. Właśnie dlatego wybieraj pajace odpinane na całej długości. Najlepiej w tej roli sprawdzają się zatrzaski, ponieważ są trwałe i bezpieczne dla dziecka. Takie rozwiązanie jest szczególnie dużym ułatwieniem, jeśli malec będzie miał ubrany pajacyk z długimi nogawkami. W takim przypadku możliwość szybkiego odpięcia zatrzasków jest bardzo ważna. Wtedy w każdym miejscu będziesz mogła go przebrać lub zmienić pieluchę.

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA