Zamknij
REKLAMA

Czym wyróżnia się darmowa pożyczka online? Dlaczego warto z niej skorzystać?

14:11, 25.09.2020 | materiały partnera

Problemy finansowe mogą zdarzyć się każdemu z nas. Jeżeli dotknęły również Ciebie i szukasz pomocy, mamy dla Ciebie rozwiązanie. Sprawdź, na czym polega i czym wyróżnia się darmowa pożyczka online!

Na czym polega darmowa pożyczka online?

Jeżeli w naszym budżecie domowym pojawiły się problemy, warto pomyśleć nie tylko o szybkim, ale również tanim rozwiązaniu. Dzięki temu będziemy w stanie zaoszczędzić dodatkowe pieniądze, których nam brakuje. Takim rozwiązaniem jest darmowa pożyczka online. To promocja, którą znajdziemy w ofercie pozabankowych firm pożyczkowych. Gwarantuje dostęp do potrzebnych pieniędzy bez ponoszenia jakichkolwiek kosztów. Nie musimy martwić się wysokością odsetek, prowizji czy innych opłat związanych z prowadzonym zobowiązaniem. Jak rozpoznać darmową pożyczkę? Brak kosztów zapewnia nam RRSO 0%.

Jeżeli złożymy wniosek o 500 zł, oddajemy dokładnie tę samą kwotę. Bez wątpienia jest to jedna z najlepszych ofert dostępnych na rynku pozabankowym. Musimy jednak zwrócić uwagę na okres kredytowania, który wynosi zazwyczaj nie mniej i nie więcej niż 30 dni. Jednocześnie pojawiają się również pożyczkodawcy oferujący termin spłaty wynoszący 61 dni. Niezależnie od tego masz jednak obowiązek spłacić zobowiązanie w formie jednorazowej wpłaty na konto pożyczkodawcy.

Jakie warunki należy spełniać, wnioskując o darmowe pożyczki online?

Firmy pożyczkowe wymagają od swoich klientów spełnienia przede wszystkim dwóch podstawowych warunków. Pierwszy z nich to posiadanie statusu nowego klienta. Jeżeli wnioskujemy o pożyczkę po raz pierwszy, możemy otrzymać pieniądze za darmo. W przypadku kolejnych wniosków zostaniemy zobowiązani do pokrycia wszystkich kosztów związanych z prowadzonym zobowiązaniem. Drugi warunek, jaki musimy spełnić, to terminowa spłata pożyczki. Jeżeli nie oddamy pieniędzy w wyznaczonym terminie, będziemy musieli pokryć standardowe koszty wynikające z pożyczki oraz opłaty związane z opóźnieniem.

Oprócz tego musimy również spełnić standardowe warunki zobowiązania. Wśród nich znajdują się przede wszystkim: posiadanie obywatelstwa Polski, pełnej zdolności do czynności prawnych oraz ukończenia co najmniej 18 lat. Jeżeli chodzi o wiek, możemy spotkać się również z ofertami pożyczkodawców wprowadzających wyższy próg wieku. Dlatego należy czytać szczegółowe warunki udostępniane na stronie pożyczkodawcy. Oprócz tego pamiętajmy o posiadaniu numeru telefonu, adresu e-mail oraz konta bankowego. Pożyczkodawca sprawdzi również naszą zdolność kredytową. W tym przypadku najważniejsze będą: historia kredytowa i wysokość dochodów.

Jak złożyć wniosek o darmową pożyczkę online?

Wniosek o darmową pożyczkę wysyłamy przez internet. Dzięki temu możemy zaoszczędzić sporo czasu. Formularz jest dostępny na stronie internetowej całodobowo. Oznacza to, że możemy dopełnić wszelkich formalności w dowolnym miejscu i czasie. Jedyne, czego potrzebujemy, to ważny dowód osobisty i urządzenie z dostępem do internetu. Nie musimy martwić się załatwianiem zaświadczeń z miejsca pracy. Jak złożyć wniosek? Pierwszy krok to przejście na stronę internetową pożyczkodawcy. Na stronie głównej znajdziemy wirtualny kalkulator. Za pomocą suwaków możemy określić kwotę i okres kredytowania. Kolejnym krokiem jest sprawdzenie kosztów. Jeżeli wszystko się zgadza, możemy przejść do wypełnienia formularza.

Pożyczkodawca poprosi nas o wprowadzenie danych osobowych, adresowych, kontaktowych i finansowych. Przed przejściem do kolejnego kroku powinniśmy sprawdzić poprawność danych. Następnie należy zweryfikować tożsamość za pomocą mikroprzelewu lub specjalnej aplikacji. Ostatnim krokiem jest oczekiwanie na decyzję pożyczkodawcy. Jeżeli będzie pozytywna, pieniądze trafią na nasze konto. Maksymalny czas oczekiwania wynosi zazwyczaj nie więcej niż 48 godzin. Wszystko zależy od tego, kiedy złożymy wniosek.

Chcesz wiedzieć więcej? Przeczytaj także: Czy darmowe chwilówki naprawdę są darmowe? Sprawdź, jak bezpiecznie pożyczać pieniądze

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA