Zamknij
REKLAMA

Oszczędny remont. Pragniesz wykonać szybki i tani remont? Sufity napinane są dokładnie tym, czego potrzebujesz!

00:00, 28.10.2020 | materiały partnera

 Wysokiej jakości sufity napinane to doskonały wybór dla każdego, kto chce niedrogo i stylowo ozdobić sufity w mieszkaniu lub biurze. Wcale to nie oznacza, że ??trzeba będzie oszczędzać na jakości - na rynku jest naprawdę sporo opłacalnych rozwiązań, które specjaliści firmy OTOmistrz skutecznie wykorzystują w swojej pracy. 

Tani remont: na czym można zaoszczędzić?

Są rzeczy, na których oszczędzać podczas remontu nie można w żadnym przypadku. Zaliczają się do nich na przykład instalacje hydrauliczne i inżynieryjne. Jednak są też takie kwestie, które pozwalają zostawić w portfelu dość dużą kwotę. Obejmują one:

  • Materiały budowlane: nie trzeba płacić za wypromowane marki. Produkty regionalne lub marek, które dopiero weszły na rynek cz
  • Na narzędziach budowlanych: możesz je wypożyczyć lub kupić tańsze produkty od mniej popularnych producentów;
  • Na ociepleniu balkonu. Istnieje wiele materiałów, które znacznie pomogą w zaoszczędzeniu na izolacji loggii, a jakość wykonanej pracy będzie taka sama, jak w przypadku droższej izolacji;
  • Na wykończeniu podłóg, ścian i sufitów. Laminowana płyta pilśniowa, laminat zamiast parkietu i oczywiście sufity napinane Gdańsk to doskonałe rozwiązania dla oszczędnych właścicieli, którzy dbają zarówno o jakość remontu, jak i jego koszt.

Montaż sufitów napinanych: oszczędne rozwiązanie w celu szybkiej renowacji mieszkania

Jeśli chcesz szybko i łatwo przeprowadzić renowację mieszkania, wybór sufitów napinanych będzie właściwym rozwiązaniem. Na przykład w firmie OTOmistrz cennik sufitów napinanych jest jednym z najniższych, a cena sufitów napinanych za m2 kształtuje się bardzo przejrzyście i zrozumiale dla klienta. Oznacza to, że nasze napinane sufity będą dobrym wyborem w celu remontu mieszkania. Ponadto prace związane z montażem sufitu napinanego przeprowadzimy maksymalnie szybko, udzielając na nie oczywiście wieloletniej gwarancji.  Zamawiając sufity napinane Gdynia w naszej firmie możesz między innymi zaoszczędzić na:

Elementach mocujących: istnieje sporo plastikowych detali, których koszt jest odczuwalnie niższy niż koszt detali stalowych. Decydując się na ich używanie obniżysz cenę sufitów napinanych nawet o 10-20%.

Materiale płótna. Przez długi czas sufity napinane z PVC uważane były za niewystarczająco jakościowe. Jednak z pojawieniem się na rynku belgijskich i niektórych chińskich produktów sytuacja totalnie się zmieniła. Obecnie istnieje możliwość wykończenia sufitu z wykorzystaniem tanich materiałów, przeznaczonych do montażu sufitów napinanych.

Najtańszy będzie zwykły jednopoziomowy sufit napinany. Zainstalowanie rozwiązania na złożonych konstrukcjach z różnicami w elewacji i zakrzywionymi elementami będzie kosztować znacznie więcej, ponieważ instalatorzy będą musieli wykonać bardziej wymagającą pracę przy montażu profili. Jeśli chcesz, by cena sufitu napinanego za metr była minimalna, by zaoszczędzić na wielopoziomowym suficie, można samodzielnie wykonać obrzeże płyty gipsowo-kartonowej na obwodzie i pociągnąć płótno pośrodku.

To jednak nie wszystkie sposoby na oszczędzanie. Nasza firma, od wielu lat zajmująca się montażem sufitów napinanych, oferuje swoim klientom najbardziej lojalną politykę cenową. Popularną propozycją jest na przykład obniżenie całkowitego kosztu sufitu przy jednoczesnym zamówieniu instalacji w kilku pomieszczeniach domu lub mieszkania. Opłaca się też kupować płótna napinane podczas sezonowych wyprzedaży. Dodatkowo od czasu do czasu firma OTOmistrz oferuje indywidualne zniżki dla rodzin wielodzietnych, emerytów, nowożeńców oraz  jubilatów, które pomagają dobrze zaoszczędzić pieniądze w budżecie rodzinnym, gdyż cena sufitów napinanych za m2 podczas takich promocji może być obniżona nawet o 30%.

Poszukujesz firmy z przystępną ceną na sufity napinane Słupsk? W OTOmistrz mamy przystępne ceny sufitów napinanych, a ponadto indywidualnie podchodzimy do realizacji każdego zamówienia. Z nami Twoje marzenia staną się realnością! 

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA