Zamknij
REKLAMA

Najpopularniejsze produkty do przedłużania rzęs

14:44, 04.01.2021 | materiały partnera

Zabiegi kosmetyczne to coraz bardziej popularne działania, dzięki którym możliwa jest poprawa wyglądu oraz samopoczucia czy samoakceptacji. Wiele z działań wpływa również na zdrowie oraz funkcjonowanie organizmu. Niektóre z nich przyciągają wzrok innych, dzięki czemu kobieta staje się bardziej pewna siebie. Jednym z popularnych zabiegów jest przedłużanie i zagęszczenie rzęs. Na czym polega terapia? Jakie narzędzia wykorzystywane są do tego rodzaju działań? Które metody pozwalają cieszyć się pięknym i czarującym wzrokiem?

Przedłużanie rzęs - na czym polega zabieg?

Przedłużanie oraz zagęszczanie rzęs daje szanse na stworzenie niewiarygodnego, ponętnego, seksownego oraz przyciągającego spojrzenia. Wykonywany jest w sytuacjach, gdy kobieta uważa, że jej naturalne włoski są zbyt krótkie, przerzedzone lub mało widoczne. Zabieg stosowany jest także w przypadku utraty rzęs po różnego rodzaju zabiegach czy terapii farmakologicznej.

Popularny zabieg kosmetyczny wykonywany jest na wiele sposobów. Wybór odpowiedniej metody uzależniony jest od kilku czynników, do których należą m.in. stan naturalnych rzęs czy potrzeby i oczekiwania klientek. Jednakże założeniem wszystkich czynności jest doczepienie pojedynczych włosków lub całych kępek rzęs za pomocą specjalnego kleju oraz profesjonalnych narzędzi.

Które akcesoria pomogą w precyzyjnym wykonaniu zabiegu? Czym charakteryzują się najpopularniejsze produkty do przedłużania rzęs?

Akcesoria do zabiegu przedłużania i zagęszczania rzęs

Produkty wykorzystywane do przedłużania rzęs powinny być wykonane z najwyższej jakości materiałów. Do przeprowadzenia zabiegu stosuje się sztuczne włoski zrobione z różnego rodzaju tworzyw w tym: produkty z futra norek syberyjskich, jedwabiu, poliestru czy prawdziwych, ludzkich włosów. Dzięki szerokiej gamie akcesoriów możliwa jest także dopasowanie długości czy koloru włosków.

Kolejnym, bardzo ważnym elementem zabiegu jest wybór odpowiedniego kleju. To właśnie dzięki niemu efekty działań, mogą utrzymać się nawet kilka tygodni. Klej powinien być przede wszystkim bezpieczny w kontakcie z okiem, trwały oraz niewidoczny po jego nałożeniu.

Precyzyjne doczepiania pojedynczych struktur możliwe jest także dzięki wszelkim produktom dodatkowym. W skutecznym przedłużaniu rzęs pomagają również: pęseta, szczoteczka, płatki kosmetyczne, pompka do osuszania kleju lampa ułatwiająca skuteczną aplikację i wiele innych.

Metody przedłużania rzęs

Wykorzystanie poszczególnych narzędzi do zabiegu na rzęsach, a także ostateczne efekty działań, uzależnione są przede wszystkim od wybranej techniki aplikacji. Wśród najbardziej popularnych sposobów upiększania oczu są metody objętościowe oraz ilościowe.

Jedną z cenionych technik jest metoda 1:1. Co to oznacza? Jest to popularne działanie, którego głównym celem jest przymocowanie jednej sztucznej rzęsy do naturalnego włoska, z ominięciem kontaktu bezpośrednio ze skórą. Dodatkową rzęsę należy umiejscowić w odległości około 1 milimetra od krawędzi powieki, co daje naturalny i olśniewający efekt.

Wśród innych znanych technik przedłużania rzęs znajdują się przede wszystkim: 2:1. 3:1, kocie oko, zagęszczanie kępkami, Hollywood, Russian Volume i wiele innych.

Zapoznaj się z naszą ofertą na https://amazinglashes.com/

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA