Zamknij
REKLAMA

Podpowiadamy, jak zaprojektować idealną bluzę męską z nadrukiem fullprint

09:18, 29.01.2021 | materiały partnera

Bluzy fullprint to nowość, która od samego początku cieszy się ogromną popularnością. Możliwość nadrukowania dowolnego motywu na całej powierzchni materiału trafia w gusta osób stawiających na odzież rzucającą się w oczy. Obszerne motywy przechodzące przez całą powierzchnię materiału bez wątpienia przyciągną wzrok wszystkich mijanych osób. Jak zaprojektować bluzę, która będzie nie tylko stylowa, lecz także funkcjonalna?

Jak zaprojektować bluzę fullprint?

Projektowanie bluz fullprint nie jest tak skomplikowane, jak mogłoby się wydawać. Często nie musisz także dysponować specjalnymi programami graficznymi, by stworzyć odzież, której nie ma nikt inny. W kreatorach własnych nadruków znaleźć można bowiem darmowe biblioteki motywów pozwalających na swobodne wykorzystanie w dowolnych konfiguracjach. Dzięki temu w zaledwie kilka minut stworzysz dokładnie taką bluzę fullprint, jaka trafia w Twoje gusta.

Gdzie można kupić bluzy fullprint 3D?

Zaprojektowanie bluzy fullprint nie tylko nie wymaga dysponowania programami graficznymi, lecz także pozwala na zorganizowanie całego procesu zupełnie bez wychodzenia z domu. Na stronach niektórych producentów można bowiem znaleźć specjalne generatory odzieży fullprint, do których wystarczy wgrać uprzednio przygotowany plik. Istnieje również opcja skorzystania z banku darmowych grafik. Dzięki temu tworzenie prostej koszulki fullprint trwa maksymalnie kilkanaście minut.

Co warto umieścić na bluzie fullprint?

Przykładowa bluza damska fullprint

Bluzy fullprint wyglądają znacznie efektowniej niż klasyczne modele. Na takich ubraniach można umieścić zarówno zdjęcia, jak i obszerne grafiki czy nawet powtarzalne motywy. Wszystko zależy wyłącznie od wizji przyszłego właściciela zaprojektowanej bluzy. Jeśli odzież ma być prezentem, dobrym pomysłem jest postawienie na wzory, które trafią w gust obdarowanej osoby. W sytuacji, gdy bluza fullprint ma być wykorzystywana przez Ciebie, możesz zdecydować się na zupełnie dowolne motywy.

Na co zwrócić uwagę przed zakupem bluzy fullprint?

Zaprojektowanie idealnej bluzy fullprint 3D to nie tylko wybranie odpowiedniego motywu. Ważne jest również zwrócenie uwagi na jakość materiału i stosowaną technologię druku. Niewiele osób wie, że takie czynniki mogą w znacznym stopniu wpływać na trwałość zakupionej odzieży. Wszystkie informacje na temat zastosowanej tkaniny oraz sposobu nanoszenia farby na materiał znajdują się zwykle bezpośrednio w kreatorze bluz fullprint.

Cena a jakość bluzy fullprint

Przykładowa bluza męska fullprint z kreatora nadruków

Cena nie zawsze jest odzwierciedleniem jakości bluzy fullprint z własnym nadrukiem. Często droższe modele mogą być bardziej wytrzymałe, jednak najważniejszy jest wybór odpowiedniej technologii druku oraz składu materiału. Czasami istnieje opcja trafienia na okazyjne promocje, dzięki którym kupienie taniej bluzy dobrej jakości jest niezwykle proste. Na ostateczny wygląd odzieży fullprint wpływa również rozdzielczość wgranych plików, dlatego podczas projektowania warto zapoznać się z sugestiami producenta. Jeżeli cenisz najwyższą jakość wykonania, warto sprawdzić bluzy fullprint dostępne w MegaKoszulki.

Jaką bluzę fullprint wybrać?

Wybór konkretnej bluzy fullprint zależy wyłącznie od Twoich preferencji. Niektóre osoby decydują się na modele z kapturem, podczas gdy inne preferują warianty bez tego elementu. Krój odzieży może również wpływać na wygląd nadrukowanych motywów. Z tego powodu podczas projektowania swojej wymarzonej bluzy fullprint 3D warto pomyśleć o tym, jak dany wzór będzie prezentował się na gotowym produkcie.

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%