Zamknij
REKLAMA

Zwiększ możliwości swojej firmy. Zgłoś się po darmowy terminal płatniczy!

15:36, 07.03.2021 | materiały partnera

Płacenie kartą, telefonem czy BLIK-iem jest coraz bardziej popularną opcją zapłaty za zakupy czy usługi. Obecnie wiele osób nie wyobraża sobie, że nie można za coś zapłacić w ten sposób. Wprowadź do swojego biznesu nowe rozwiązania. Nie pozwól sobie na tracenie klientów i… zysków!

Pomimo powszechności bezgotówkowych form płatności wciąż są miejsca gdzie płatność bezgotówkowa jest niemożliwa. Dla konsumenta jest to irytujące, ale zawsze może skorzystać z oferty konkurencji. Dla przedsiębiorcy jest to jednak utrata potencjalnego klienta, a co za tym idzie - również zysku.

Prowadzący firmę często obawiają się kosztów, które może nieść za sobą zainstalowanie w przedsiębiorstwie terminala płatniczego. Jednak dzięki programowi Polska Bezgotówkowa taki terminal może trafić do przedsiębiorców zupełnie za darmo.

Program skierowany jest zarówno do nowych, jak i już funkcjonujących firm chcących

rozwijać swój biznes i poszerzyć swoją ofertę o możliwość płatności bezgotówkowych.

Więcej informacji o programie Polska Bezgotówkowa można uzyskać na stronie https://bezgotowki.pl/o-programie/.

Polska Bezgotówkowa. Jakie korzyści dają terminale płatnicze?

Terminale płatnicze to dla przedsiębiorców wiele korzyści. Urządzenia sprawdzają się zarówno w sklepach, jak i w zakładach usługowych. Z racji tego, że są przenośne można z nich korzystać również poza sklepem czy salonem. Część firm bierze udział w różnego rodzaju eventach czy popularnych ostatnio targach śniadaniowych gdzie klienci często nie posiadają gotówki przy sobie. Przenośny terminal sprawdzi się świetnie również w małych lokalach gastronomicznych, ułatwia zapłatę na miejscu i w dostawie.

Przedsiębiorco, jeżeli sam korzystasz głównie z karty płatniczej lub telefonu - wprowadź to udogodnienie również dla swoich klientów. Dzięki ograniczeniu kontaktu z gotówką, płacąc kartą, można przyczynić się do powstrzymania rozprzestrzeniania Covid-19. Co więcej, dzięki płatnościom bezgotówkowym w naszym sklepie nie narażamy klientów na dodatkowy stres. Każdy z nas bowiem wie jak irytujące bywa szukanie bankomatu, na dodatek takiego, w którym nie zapłacimy dodatkowej prowizji.

Warto wprowadzić swoją firmę w XXI wiek i w pełni korzystać z dobrodziejstw technologii.

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%